Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
БОЧКИ
$ 145 000
($1 337/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру в ЖК "Бочки" на проспекті Шевченка, поруч обласна Адміністрація. У проекті комплексу втілено три класичні...
ОЛІМПІЙСЬКИЙ
$ 134 000
($2 031/м²)
Однокімнатна квартира ЖК Олімпійський з євроремонтом Загальна площа квартири 66 кв. м Квартира з гарним ремонтом, повністю укомплектована меблями та...
$ 75 000
($1 316/м²)
Студія в будинку на проспекті Шевченка в Клімовському районі. Загальна площа 57 кв. м, стан від забудовників, що дає вам...
$ 300 000
($2 000/м²)
Розкішна квартира в престижному комплексі на проспекті Шевченка Пропонуємо до продажу простору та елегантну 3-кімнатну квартиру площею 150 м²...
$ 230 000
($1 950/м²)
У продажу елітна трикімнатна квартира в клубному будинку "Building" на проспекті Шевченка. Свіжий ремонт, дахна котельня, вікна євробрус, міжкімнатні двері...
$ 250 000
($2 294/м²)
У продажу трикімнатна квартира в Климівському будинку на пр-ті Шевченка! Малоповерховий будинок на одну парадну розташований поряд з Ботанічним садом...
$ 150 000
($2 239/м²)
Простора квартира в новому будинку бізнес-класу ЖК "Олімпійський"! Продаж без комісії для покупця! Функціональне планування: окрема кімната, яка грамотно розпланована...
$ 14 400
($750/м²)
Площа корисна:
У продажу машиномісце у багаторівневому паркінгу на пр. Шевченка/ Палац спорту. Хороше місце розташування, поряд ЖК Олімпійський, ЖК Олімпієць, ЖК...
$ 14 550
$ 13 950
$ 10 875
$ 13 050
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom