Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 50 600
($1 100/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається однокімнатна квартира площею 46 м² у новому цегляному будинку. Здача в експлуатацію — травень 2026 року — чудова можливість...
$ 36 500
($936/м²)
Продається простора однокімнатна квартира площею 39 м² у сучасному житловому комплексі «Садовий». Квартира розташована на зручному 3 поверсі триповерхового будинку...
$ 46 000
($6 572/сот)
Площа дільниці:
Продається кутова ділянка, під забудову. Загальна площа 7 сот. На ділянці заведено електрику. Асфальтована дорога. Поруч автобусні зупинки, ТРЦ, Гіпермаркети...
$ 187 000
($780/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок у затишному та перспективному районі Загорська, розташованому в зеленій зоні поблизу річки. Це ідеальне...
$ 20 000
($2 858/сот)
Продається ділянка під будівництво по вул. Загорська, в р-н Садовий. Загальна площа 7 сот. Комунікації поруч, можна завести. Ділянка розташована...
$ 112 000
($1 535/м²)
Продається квартира в ЖК "For Life" 73 Квадратних метрів. Всі чорнові роботи зроблено Тепла підлога всюди Виведені термо датчики в...
$ 40 000
($5 285/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Продаж земельної ділянки в Ужгороді, вул. Загорська, район Садовий Пропонується рівна земельна ділянка правильної форми з великим фасадом у районі...
$ 57 000
($439/м²)
Продається недобудований будинок у приватному секторі біля вулиці Загорської. Будинок здається навесні наступного року з повним комплексом основних робіт. Включено:...
$ 85 000
($567/м²)
Продається повністю готовий бізнес до роботи лаунж-кафе з дизайнерським ремонтом у стильному сучасному форматі. ? Площа: 150 м² ? Стан:...
Загорський
$ 72 636
($1 200/м²)
Продається нова 1,5 кімнатна квартира в п'ятиповерхівці в ЖК «Загорський». Будинок з цегли, монолітне перекриття, утеплення. Загальна площа квартири 60,53м2...
$ 20 400
($3 139/сот)
Продається земельна ділянка 6,5 соток біля державного кордону — ідеальний варіант для інвестиції, будівництва дачі або під житловий будинок. Площа...
$ 140 000
($1 273/м²)
Сучасний будинок у м. Ужгород | 110 м² | готовий до проживання Продається стильний та комфортний будинок у місті Ужгород...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom