Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 50 600
($1 100/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається однокімнатна квартира площею 46 м² у новому цегляному будинку. Здача в експлуатацію — травень 2026 року — чудова можливість...
$ 36 500
($936/м²)
Продається простора однокімнатна квартира площею 39 м² у сучасному житловому комплексі «Садовий». Квартира розташована на зручному 3 поверсі триповерхового будинку...
$ 112 000
($1 535/м²)
Продається квартира в ЖК "For Life" 73 Квадратних метрів. Всі чорнові роботи зроблено Тепла підлога всюди Виведені термо датчики в...
Загорський
$ 72 636
($1 200/м²)
Продається нова 1,5 кімнатна квартира в п'ятиповерхівці в ЖК «Загорський». Будинок з цегли, монолітне перекриття, утеплення. Загальна площа квартири 60,53м2...
$ 73 000
($1 206/м²)
Продається нова 2-х кімнатна квартира в ЖК «Загорський». Будинок з цегли, монолітне перекриття, утеплення. Загальна площа квартири 60,58 м2. Вздовж...
$ 95 000
($1 697/м²)
Продам 2х- кімнатну квартиру в новобудові в м. Ужгород Основні переваги: - Тихий район міста - Малоквартирний будинок - Паркінг...
$ 90 000
($1 516/м²)
Продається 2-х кімнатна квартира на третьому поверсі 59,4 м квадратних. Площа кухні 16,7 м квадратних. Знаходиться в ЖК « Садовий»...
CONTINENT WEST
$ 45 000
($1 067/м²)
Продається 1 кімнатна чернова квартира в Жк континент в Садовому районі . Черновий варіант , стяжка , штукатурка , котел...
($1 965/м²)
Продається сучасна квартира в Ужгороді на вулиці Загорській. На нових власників чекає простора вітальня та комфортна житлова зона. Загальна площа...
$ 95 500
($1 731/м²)
? Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові, м. Ужгород ? ? Район Садовий, вул. Загорська Асфальтований заїзд, освітлені тротуари, тиха та...
$ 98 000
($1 776/м²)
Продаж кімнатної квартири в новобудові м. Ужгород Район Садовий, вул. Загорська (асфальтований заїзд, освітлені тротуари, тиха й спокійна локація) Основні...
($982/м²)
? Продаж 2-кімнатної квартири в самому серці Ужгорода! ? ? Локація: вул. Загорська — зручний та затребуваний район міста. ✨...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom