$ 83 000
($1 252/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Ексклюзивна пропозиція! Трикімнатна дворівнева квартира у самому серці міста. Цегляний будинок якісної побудови. Вікна МТП та з видом у двір...
$ 64 700
($1 097/м²)
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста. 2 окремі кімнати, (є можливість відокремити третю). не кутова, планування на 2 сторони...
$ 80 000
($931/м²)
Продаж 3к квартира світла та надзвичайно простора з дуже вдалим плануванням у надійному цегляному будинку. Загальна площа — 86 м²...
$ 75 800
($1 223/м²)
Продається простора квартира покращеного планування у розвиненому районі. Квартира знаходиться на 6-му поверсі. Три роздільні кімнати, засклений балкон, роздільний санвузол...
$ 75 000
($1 137/м²)
Продаж 3 кімнатної квартири у будинку покращеного планування. РОЗГЛЯДАЄМО ПРОДАЖ ПО ДЕРЖПРОГРАМАМ. Квартира світла та доглянута - можна одразу заїжджати...
$ 100 000
($1 250/м²)
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в новобудові на Слов'янці. Квартира має Автономне Газове Опалення! Розташована на 3 поверсі. Виконано сучасний і...
$ 118 000
($1 271/м²)
Продам 3к квартиру на Ближньому Замості. Розташована в цегляному будинку, на зручному 3 поверсі. Квартира з Автономним газовим опаленням! Всі...
$ 86 000
($1 379/м²)
Продається простора 3к трикімнатна квартира в самому Серці Міста. Ідеальне місце для тих, хто шукає зручність життя в центрі та...
$ 72 500
($1 107/м²)
Ексклюзивна пропозиція! Продаж трикімнатної квартири в топовій локації - поруч з Медичним Університетом. Квартира розташована в цегляному будинку покращеного планування...
$ 73 000
($1 071/м²)
Продаж трикімнатної квартири в топовій локації. Квартира розташована в цегляному будинку покращеного планування. В квартирі є три роздільних кімнати, суміжний...
$ 55 000
($860/м²)
Продаж трикімнатної квартири чеського планування. Унікальна пропозиція, так як по місту нема аналогів чешок за такою ціною! Розглядаємо продаж як...
$ 99 900
($1 050/м²)
Простора дворівнева 3к квартира в цегляному будинку. Зручний 4 поверх. Квартира з Автономним Газовим Опаленням. Є гардероб, 2 санвузла, кухня...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom