$ 85 000
($1 832/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 1,5 кімнатної квартири по вул. Собранецька, ЖК Європейський в новобудові. Заг пл 46,4 кв м, 6 поверх/8поверхового будинку. Шикарна...
$ 214 500
($1 650/м²)
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира площею 130м² у самому центрі міста, на престижній вулиці Собранецькій. Одна з найкращих локацій...
$ 160 000
($1 429/м²)
Продається двокімнатний, двоярусний пентхаус преміум-класу, який поєднує розкіш, простір та приватність на найвищому рівні. Загальна площа: 112 кв. м, кухня...
$ 110 000
Пропонується до продажу простора квартира площею 77 м² у тихому клубному будинку еліт-класу в самому центрі міста. Локація — одна...
$ 170 000
($1 848/м²)
Продається простора трьохкімнатна дворівнева квартира загальною площею 92 м². Якісний сучасний ремонт Вбудована італійська кухня з сучасною технікою Простора лоджія...
Продається 2-кімнатна квартира в самому центра міста загальною площею 77 м². Локація — топова: Поруч супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту...
$ 93 000
($2 114/м²)
Продається 1-но кімнатна квартира класу комфорт. Площа квартири 44 м квадратних, кухня 16 м квадратних. Облаштована меблями та побутовою технікою...
$ 138 105
($1 664/м²)
Продається простора квартира площею 83 м² у самому центрі Ужгорода, вул. Собранецька, житловий комплекс Dream City. ? Локація — бездоганна...
$ 165 000
($1 596/м²)
Продається простора двоповерхова квартира в центрі міста після забудовника, у якій ви зможете реалізувати власний дизайн та планування під себе...
$ 106 000
($1 377/м²)
Предлагается просторная квартира в современном клубном доме, который состоит всего из четырех этажей и отличается ухоженной территорией с ландшафтным дизайном...
$ 130 000
($1 711/м²)
Предлагается просторная 2-комнатная квартира площадью 76 м² в доме клубного типа, который отличается тишиной, уединением и продуманной средой для жильцов...
$ 97 090
($1 400/м²)
В продаже просторная квартира в новостройке! Прекрасное расположение с развитой инфраструктурой! Всего 5 минут на автомобиле до центра города. Рядом:...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom