Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 119 900
($423/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж будинку у Голосіївському районі, Мишоловка — вул. Квітки-Основ’яненка Пропонується до продажу просторий цегляний будинок у мальовничій місцевості Голосіївського району...
$ 60 000
($1 035/м²)
Этаж/Этажность:
Продаж 1 к 57 м прямі кімнати, гарне розташування. Найкраща ціна за преміальний ЖК в Голосіївському районі, великі кімнати, гарна...
$ 59 000
($1 967/м²)
Продається квартира- студія в ЖК Нова Англія ( будинок Віндзор) Квартира продається без ремонту, що дає вам можливість самостійно створити...
$ 165 000
($2 063/м²)
ЖК "Бристоль" элитная заселённая новостройка. Готовое, полностью отремонтированное помещение под кальянную, кафе, спорт бар, салон красоты. Сегодня используется как салон...
$ 990 000
($2 626/м²)
Продаж стильного будинку 377 м² у заповідному лісі Києва. Пропонується до продажу дуже затишний та стильний будинок площею 377 м²...
$ 359 000
($1 012/м²)
Жилянська, окремо розташована будівля, 3 поверхів., площа: 355,0 кв.м; Продаж окремо розташованої будівлі під реконструкцію. Усі комунікації централізовані. (лічильники на...
$ 125 200
($3 261/м²)
Продається комерційне приміщення 38 м² у ЖК “Метрополіс” (Теремки) 2 поверх | Вітринні вікна | Без комісії Основні характеристики: •...
$ 550 000
($5 393/м²)
#22062 Пропонується стильна 2-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі Park Avenue VIP. Площа — 102 м², продумане планування: простора вітальня...
$ 200 000
($1 112/м²)
Продаж виробничого приміщення, закрита кухня. Адреса: Левітана 2-А. (Голосіївський р-н, в'їзд на пр-т Науки) Цоколь/Перший поверх житлового 4 поверхового дому...
$ 330 000
($1 942/м²)
Продажа квартиры, ЖК Дипломат Холл, ул. Жилянская, Центр Продаётся 4-комнатная квартира 170 м² в ЖК Дипломат Холл, ул. Жилянская, 59...
$ 86 500
($1 730/м²)
Продаж. Голосіївський район, метро Деміївська, Голосіївська, проспект Науки, 16. 2-х комнатная квартира на 12/14 этажного кирпичного дома 1979 года постройки...
$ 107 000
($2 610/м²)
Продается однокомнатная квартира в ЖК "Новая Англия" площадью 41,15 м2 на 12 этаже дома Линкольн. Квартира полностью оборудована для комфортного...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom