Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 300 000
($3 334/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 31-А. Тихий центр. Квартира двох стороння. Сталінка, цегляний будинок, дуже товсті стіни. Загальна площа 90 кв.м. Висота...
$ 159 000
($2 650/м²)
ТОРГ. Затишна 2-кімнатна квартира в історичному центрі Києва Адреса: вул. Велика Житомирська, 31 3 хвилини до Пейзажної Алеї 8 хвилин...
$ 237 000
($2 634/м²)
Продаж напівпідвального приміщення на вул. Мала Житомирська Пропонуємо на продаж приміщення площею 90 м² у центральній частині міста. • Формат:...
$ 1 900 000
Офис расположен на четвертом этаже четырехэтажного административного здания. Жилых квартир нет. Фасадный дом, фасадный вход, три фасадных балкона. Высота потолков...
($1 793/м²)
Продается здание! Предлагаем на продажу помещение общей площадью 1 060 м², расположенное на ул. Лукьяновская, в престижном районе Киева, всего...
$ 392 400
($1 200/м²)
БЕЗ КОМИССИИ! Помещение с фасадным отдельным входом, S - 327 кв. м., расположено в трех уровнях: 1, 2 эт. и...
$ 90 000
($617/м²)
Продаж фасадного приміщення біля метро Політехнічний інститут Приміщення продається із діючими орендарями м. Київ, вул. поряд із Smart Plaza, 5...
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
$ 144 000
($2 075/м²)
Продаж без комісії 2к квартири в бізнес-класі ЖК Креатор Сіті ((Creator City, Креатор сити). Квартира в сучасному комплексі з високими...
$ 390 000
($2 408/м²)
Пропонується сучасна та витончена 4-кімнатна квартира з 3 спальнями, вітальнею та великою кухнею з їдальнею за адресою вул. Дмитрівська, 56Б...
$ 139 000
($2 048/м²)
Документи більше 3 років . ЖК "Greenville Park", функціональне планування , 2 санвузли, панорамні вікна, лічильники на опалення.Доступ за індивідуальною...
$ 600 000
($4 725/м²)
У продаж пропонується видова 3-кімнатна квартира 127м2 з авторським ремонтом в ЖК "Ярославів Град" вул. Бульварно-Кудрявська 15. Абсолютно новий ремонт...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom