Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 340 000
($4 250/м²)
Площадь общая:
#19461 Вашему вниманию Офис с арендаторами, которые платят 2500$ в месяц на ФЛП СВЕТ НЕ ВЫКЛЮЧАЮТ! К продаже дизайнерский офис...
$ 125 000
($2 500/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Продається євро двушка ЖК бізнес класу [посилання приховано] Найкраще планування у ЖК Загальна площа 50 м2 Поверх 5 з 8...
$ 170 000
($3 208/м²)
Простора 2-кімнатна квартира в історичному центрі Києва Пропонується до продажу квартира площею 53 м² у престижному «царському» будинку на вулиці...
$ 690 000
Пропонується до продажу нежитлова будівля комерційного призначення за адресою вулиця Михайлівська 22б. 500м до Майдану Незалежності, 150м до Михайлівської площі...
$ 3 100 000
($2 783/м²)
1114 м² у сучасному бізнес-центрі Пропонується в оренду просторий, повністю готовий до роботи офіс із новим сучасним ремонтом у бізнес-центрі...
$ 1 355 000
($5 000/м²)
Продаж фасадного приміщення 271 м² у ЖК [посилання приховано], вул. Ґарета Джонса, 12, Шевченківський район. Приміщення дворівневе, фасадне в сучасному...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
($3 334/м²)
Комісія 0%(Послуги ріелтора сплачує Власник) Продам дизайнерський офіс з орендарем ( вартість оренди 22 000 у.о/міс +комунальні) Орнедарь АйТи компания..в...
$ 350 000
($2 780/м²)
Продається нежитлове приміщення, ресторан в центрі Києва , площею 125,9 кв.м. Фасад. Перший поверх, з меблями, дуже затишне, з гарним...
$ 999 000
($4 541/м²)
ОКУПНІСТЬ 8 років!!! ЗДАН В ОРЕНДУ ЗА 10.000$‼️ Продам БЕЗ% для покупця ОРЕНДНИЙ БІЗНЕС, видовий офіс з орендарем та новим...
($4 313/м²)
Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Окупність — 13% річних, орендний...
$ 450 000
($1 817/м²)
Продаж комерційного приміщення у центрі Києва Адреса: м. Київ, вул. Кудрявська 13–19 Площа: 247,7 м² Поверх: 1-й Входи: 2 фасадні...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom