Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 339 000
($1 971/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
ЖК Парус, Іллєнка 18-б (Центр, Лукʼянівка), будинок класу Бізнес + 2009 року. ВЛАСНИК. Є генератор в будинку. Метро 5 хв...
$ 290 000
($2 133/м²)
Функціональна і сучасна 4-х кімнатна квартира з ремонтом. 17-й поверх, площа: 136,0\80,0\20,0; Дуже зручне планування кімнат, що забезпечує максимальний комфорт...
$ 196 840
($2 800/м²)
Пропонується приміщення на другому поверсі за адресою проспект Берестейський, 11 у ЖК Manhattan City. Загальна площа цього приміщення становить 70...
$ 510 000
($2 065/м²)
Продам квартиру - офис 247 кв.м. рядом с метро Золотые ворота на улице Ярославов Вал 14Д. Электричество в доме не...
$ 420 000
($1 892/м²)
Продажа квартиры, ул. Александра Конисского, Шевченковский р-н. Продаж квартири вул. Олександра Кониського, Шевченківський р-н. Сучасна панорамна квартира з новим ремонтом...
$ 400 000
($2 500/м²)
Продається розкішна квартира в Шевченківському районі за адресою вулиця Тургенєвська. Поверх: 5 Поверховість: 11 Площа загальна: 160 кв.м Площа житлова:...
$ 85 000
($1 700/м²)
ЖК Forward предлагает квартиру 50м2 по привлекательной цене! Расположение в центре! 10 минут до станции метро Лукьяновская или КПИ. Дом...
$ 795 000
($4 467/м²)
#31565 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 1 400 000
($2 334/м²)
Продаж приміщення. Читайте опис! Продаж фасадного комерційного приміщення Адреса: м. ___, вул. В’ячеслава Чорновола, 25 Загальна площа: 600 кв.м За...
$ 247 500
($2 210/м²)
Продається стильна 3-кімнатна квартира з новим ремонтом у сучасному мінімалістичному стилі по вул. Дмитрівська, 75, в елітному ЖК “Золотоустівський” (спецпроєкт...
$ 1 350 000
($2 700/м²)
Ексклюзив! Інвестиційна комерційна нерухомість 500 м² на Берестейському проспекті, Київ Без комісії — готовий об’єкт для розвитку бізнесу, інвестицій або...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom