rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 175 000
($2 109/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продам 2-х кімнатну квартиру, 14пов../25поверхового будинку, загальна площа квартири 80,5кв.м , житлова (24, 6 кв.м+18.7 кв.м), кухня 12,1 кв.м.,хол-16.7 кв.м...
$ 64 000
($1 419/м²)
ВЛАСНИК, переуступка, БЕЗ ПОДАТКІВ, право власності НЕ зареєстровано, розглядаємо продаж по держ.програмам Єоселя тощо. Продаж ВИДОВОЇ 1к квартири 45,11 кв.м...
$ 1 000 000
($2 440/м²)
Продаж першого поверху площа 410м2 в окремо розташованій будівлі в Києві, висота стелі 3.7м Переваги: Окремо розташована фасадна будівля Власна...
$ 380 000
($677/м²)
К вашему вниманию предлагается второй этаж отдельно стоящего здания расположенного в Соломенском районе по адресу ул. Ушинского 13а. Характеристики: ...
$ 230 000
($794/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Відкрийте для себе елегантний 2-поверховий будинок площею 290 м², де кожен куточок створений для вашого комфорту. Розташований у Солом'янському районі...
$ 249 900
($1 755/м²)
Генератор!!! Продаж чотирикімнатної квартири в центрі Києва в ЖК "Пори Року"- це один з найкращих комплексів Соломянского району. У квартирі:...
$ 430 000
($717/м²)
Риелторам и агентствам звонить пожалуйста с 11:00-21:00 Продается просторный дом 600 м² с большим участком 11 соток Основные характеристики: •...
$ 192 000
($2 000/м²)
ЖК Смарагдовий, Солом'янський район, Механізаторів нова назва Генерала Шаповала, 2А, престижний будинок бізнес класу 2011 року, цегляний, закрита територія з...
$ 45 000
($1 098/м²)
Комарційне приміщення вільного призначення. Окремий вхід. Парковка. Поруч парк, супермаркет, кавʼярні, пошта, лікарня, салони краси, крамниці, паспортний стіл, дозвільний відділ...
$ 275 000
($1 304/м²)
Продаж магазину та складу. Пропонується для придбання магазин зі складом. Фасад. Паркомісця. Перший поверх, окремий вхід. Загальна площа 211 м2:...
$ 90 000
($1 124/м²)
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру в ЖК "Медовий" , 9-й поверх, площа: 80,1\41,5\16,5. Раціональне планування,двустороння.У квартирі встановлені металопластикові вікна...
$ 294 580
($2 200/м²)
г. Киев, улица Университетская, дом 17-А, Киев, Соломенский район ЖК "Соломенский". Общая площадь (кв.м): 133.9, жилая площадь (кв.м): 72.3, Описание:...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2