Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 97 620
($740/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Власна квартира з документами в секції А, яка була здана в 2020 році. Найкраще планування серед дворівневих квартир комплексу. Величезна...
$ 185 000
($1 609/м²)
Пропоную купити квартиру, яка знаходиться на Солом'янці, вул. Лобановського 4в в районі з інфраструктурою та транспортною розв'язкою. Ремонт у квартирі...
$ 290 000
($1 630/м²)
Продаж офісу та складу. Пропонується для придбання офіс зі складом. Фасад. Паркомісця. Перший поверх, окремий вхід. Загальна площа 178 м2:...
$ 294 580
($2 200/м²)
г. Киев, улица Университетская, дом 17-А, Киев, Соломенский район ЖК "Соломенский". Общая площадь (кв.м): 133.9, жилая площадь (кв.м): 72.3, Описание:...
$ 1 500 000
($2 087/м²)
Ключові переваги об’єкта: • Функціональна площа 719 м² — оптимальне рішення для середнього та великого бізнесу, штаб-квартири компанії, бекофісу або...
$ 90 880
($1 600/м²)
Готова квартира під ЄОселю! Клубний будинок на Солом'янці (Яслинська, 3) Ви купуєте не просто квадратні метри - ви купуєте стиль...
$ 133 000
($1 386/м²)
2.5% Комісія!!!Продам 3 кім квартиру вул. Миколи Амосова 4, Кирпичний будинок 2004 року, 19/24 пов.96/48/ 15.5 з хорошим євроремонтом. Вбудована...
$ 65 900
($1 455/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8. Загальна площа квартири - 45.3 м², житлова - 31.3 м² (19.8 м² +...
$ 369 900
($3 083/м²)
Пропонується ексклюзивна 4-кімнатна квартира в ЖК Парк Ленд, розташована на 7 поверсі. У квартирі зроблений дуже якісний дизайнерський ремонт. На...
$ 200 000
($1 725/м²)
Найкраща пропозиція у комплексі, саме краще планування!! ЖК "CITY HUB", 1 будинок, закрита територія, підземний паркінг. Дуже світла, видова квартира...
$ 4 500 000
($1 667/м²)
Офісно-торговельна окремо розташована будівля в 5 поверхів. Загальна площа будівлі 2700м2 тераса на п'ятому поверху. Планування: - open - space...
$ 3 900 000
($370/м²)
Пропонується до продажу будівля бізнес-центру площею 10 543 м2 у серці Солом’янського району Києва (вул. Солом’янська, 5). Будівля функціонує, наповнена...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom