discountPageTitle
$ 83 000
($1 615/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується 2 кімнатна квартира на Оболонській набережній, вулиця Прирічна 17г. Загальна площа 51,4 кв.м, житлова 29 кв.м, кухня 7,7 кв.м...
Евріка
$ 117 000
($1 800/м²)
Єдиний аналог з видом на Іподром та готовим ремонтом у цьому комплексі. Розглядаємо всі державні програми: є-Відновлення, є-Оселя, постанови. Будинок...
$ 77 000
($1 697/м²)
Квартира в гарній локації, 10 хв. біля метро ОБОЛОНЬ, 45,4м2, Продаж 2-к квартири, 10хв до метро Оболонь! Продається квартира з...
Пори року
$ 320 000
($1 694/м²)
Квартира в центрі Києва з найкращими видами на місто та Солом"янський парк. Простір для великої родини, яка цінує комфорт, приватність...
$ 69 000
($1 534/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири на Печерську Бульвар Миколи Міхновського, 28А Затишна та світла 2-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів Києва...
$ 350 000
($3 673/м²)
Простора 3-кімнатна квартира в самому серці історичного Києва — вул. Ярославів Вал. Стильна сталінка з якісним ремонтом, повністю мебльована та...
$ 53 000
($987/м²)
Продається затишна 2-кімнатна квартира на початку Троєщини — просп. Червоної Калини, 11А/2, Деснянський район Квартира розташована на комфортному 5 поверсі...
$ 51 500
($1 600/м²)
Підходить під ВАУЧЕРИ, ЄВІДНОВЛЕННЯ! Продаж 1-кімнатної квартири в Києві — готова для життя або оренди. Продається затишна 1-кімнатна квартира у...
$ 139 000
($2 603/м²)
Найкраща пропозиція в центрі Печерська, яку можна придбати по всіх державних програмах. Квартира з чудовим краєвидом на Київ. У вечірній...
$ 90 000
($1 256/м²)
3-кімнатна квартира біля метро Харківська 71,7 кв2м з ремонтом і меблями Продається простора та доглянута 3-кімнатна квартира за адресою: вул...
$ 85 000
($1 518/м²)
Продається затишна 2-кімнатна квартира на 2-му поверсі з 16 Розташована поруч з м. Харківська. Зовсім поруч магазин АТБ і Аптека...
Лікоград (1 Мікр-район)
$ 125 000
($1 374/м²)
Пропоную 3 к кв в Голосіівському районі мікрорайон Теремки 2, вул Вільямса( Степана Рудницького) б 15 к 1. Квартира...
Показати ще
title
Державна іпотека від 3%