$ 175 000
($1 843/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
БЕЗ % Ексклюзивний таунхаус у Голосіївському районі Києва, на вулиці Сергія Колоса, зачаровує своєю розкішшю та функціональністю. Ця нерухомість...
$ 190 000
($660/м²)
Мрієте жити в гармоніїї з природою в межах міста, дихати чистим повітрям і насолоджуватися тишею? Ця локація саме для Вас!...
$ 90 000
($1 059/м²)
Таунхаус 85м2 з двориком 40м2 та паркомісцем в Києвіі за 88000$ Рік побудови 2023. Податки з покупця 2% Підходить під...
$ 85 000
($1 000/м²)
Заміський комплекс ModernHouse: Продаж Таунхауса в сучасному місці Мануфактура Ходосівка поряд такі населені пункти як - Лісники , Цвяхів ...
$ 140 000
($1 218/м²)
Продам 2-поверховий будинок, Пирогово, Голосіївський р-н. Код об'єкта SH-180-979 Інфраструктура поруч: дитячий садок, лікарня, поліклініка, відділення пошти, супермаркет Фозі, ТРЦ...
$ 1 200 000
($4 800/м²)
Продається будинок з гарним краєвидом на Київ, до центру всього 10 хв. Чудове місце розташування. Тиха, спокійна вулиця (асфальтована). З...
$ 119 900
($423/м²)
Продаж будинку у Голосіївському районі, Мишоловка — вул. Квітки-Основ’яненка, 49 Пропонується до продажу просторий цегляний будинок у мальовничій місцевості Голосіївського...
$ 1 100 000
($1 367/м²)
Вашему вниманию предлагается элитный особняк 805 м2. Голосеевский р-н. ул Лисичанская. Шикарный и уютный дом в живописном районе Киева с...
$ 205 000
($1 266/м²)
Продам будинок: Київ Голосіївський район метро Васильківська 15 хвилин пішки Планування: Перший поверх: кухня, вітальня, кімната, санвузол з душевою, передпокій...
$ 1 150 000
($4 108/м²)
Видовий будинок у «Конику» – гармонія комфорту, природи та безпеки Пропонуємо до продажу сучасний будинок площею 280 м² на 5...
$ 1 183 000
($4 225/м²)
Продаж будинку 280м2 5 соток землі Розташований у м. Київ (Голосіївський р-н), у котеджному містечку «Коник» розташованому між Столичним шосе...
$ 159 000
($1 224/м²)
Продаються 2 однорівневі котеджі. За ними прилягає озеро. Чудовий однорівневий котедж у Середземноморському стилі. У селищі Віта-Литовська (Чапаївка). Незвичайний зовнішній...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom