$ 7 366 000
($3 515/м²)
Площа загальна:
ПРОДАЖ ЦІЛОГО ПОВЕРХУ В БІЗНЕС-ЦЕНТРІ A-STATION BUSINESS Локація: вул. Івана Мазепи, урядовий квартал, м. Київ 3 Поверх площа 2096 м2...
$ 2 500 000
($2 145/м²)
Продаж затишної офісної будівлі (ОСЗ) у мальовничому зеленому куточку центрального району столиці! Вул. Верхньогірська, Печерський р-н, м. Дружби Народів —...
$ 1 200 000
($4 317/м²)
Продаж фасадного приміщення • 278 м² • ЖК Бульвар Фонтанів, вул. Іоанна Павла II, 6/1 Пропонується до продажу фасадне комерційне...
$ 243 000
($2 700/м²)
Пропонується на продаж комерційне приміщення за адресою вул. Шота Руставелі,12. Площа приміщення 90 кв. м., вільного призначення, має окремий вхід...
$ 862 500
($2 500/м²)
Пропонується на продаж окремостояча будівля площею 345 м2, з земельною ділянкою 4.2 сотки. Під реконструкцію. Має підвал. Документи на оренду...
$ 4 000 000
($8 696/м²)
Елітний офіс у БЦ Summit - 460 м² з дизайнерським ремонтом та окремим входом! Ідеальний простір для вашого бізнесу на...
$ 140 000
($3 500/м²)
Продаж комерційного фасадного приміщення 40 м² в ЖК «Greenville на Печерську», Печерський район Пропонується фасадне комерційне приміщення на першому поверсі...
$ 400 000
($1 439/м²)
Продаж бізнесу - готової клініки Feel Clinic Адреса: вул. Іоанна Павла II, 6/1, Київ Пропонується до продажу діюча клініка преміум-класу...
$ 420 000
($3 889/м²)
Продается стильный офис в стиле loft в жилом комплексе бизнес-класса на Печерске в ЖК "Новопечерская Липки" на улице Андрея Верхогляда...
$ 449 000
($2 673/м²)
Продається нежитлове комерційне приміщення в історичному центрі Києва. Вул. Михайлівська 24/11, між Майданом незалежності та Михайлівською площею. Загальна площа 168,4...
$ 2 850 000
($7 600/м²)
Ольгинська, 6, клубний будинок 2010 року на 18 квартир, Н=3.2м, 2 квартири на поверсі, в будинку є підземний гостьовий паркінг...
$ 320 000
($1 883/м²)
Київ, Архітектора Городецького, 17/1 Дореволюційний; стіни: цегла; перекриття: дерево; поверховість: 7 ліфт; будинок 1909р., пам'ятка архітектури, реконструкція 1950р., Н=3.50м. Поруч...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom