Tetris Hall
$ 535 000
($5 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо вашій увазі розкішні апартаменти в елітному житловому комплексі Tetris Hall, розташованому в самому серці Києва. Ця простора квартира площею...
$ 720 000
($4 649/м²)
Продажа 4-комнатной квартиры 154.9м2 в ЖК “Новопечерские Липки” — ул. Андрея Верхогляда Квартира с качественным ремонтом и продуманной функциональной планировкой...
$ 595 000
($3 234/м²)
Дизайнерська п’ятикімнатна квартира площею 184 м² у ЖК бізнес-класу «Новопечерські Липки» - Драгомирова 7. Простора та стильна квартира з ремонтом...
$ 790 000
($3 835/м²)
? Ексклюзивна дизайнерська 4-кімнатна квартира в ЖК «Новопечерські Липки»! 2 ПАРКОМІСЦЯ ВКЛЮЧЕНО В ЦІНУ | АВТОНОМНЕ ЖИВЛЕННЯ КВАРТИРИ ✨ Розкіш...
$ 1 550 000
($5 850/м²)
Продаж ексклюзивного панорамного 4-кімнатного пентхаусу в ЖК Jack House, бул. Лесі Українки, 7В Пентхаус розташований на 31-му клубному закритому поверсі...
$ 210 000
($1 338/м²)
20-й поверх, площа: 157,2\90,0\18,2; Простора, видова квартира в сучасному цегляному будинку в центрі міста на Печерську. Раціональне планування, дозволить Вам...
$ 677 000
($4 006/м²)
#351 Продаж ексклюзивного, видового, дворівневого пентхаусу розташованого в ЖК Новопечерські Липки. Пентхаус розташований на 16-17 поверсі, має площу 169 метрів...
$ 397 000
($1 882/м²)
Квартира загальною площею 211 м2 знаходиться на 30-31 поверхах, на які вас підніме преміальний ліфт Schindler, з панорамних вікон з...
$ 2 100 000
($5 646/м²)
ПРОДАЖ! Вишукані 5к апартаменти з видом на Ботанічний Сад в преміальному клубному будинку "Резиденція Тімірязєвська" Печерський район, вул. Садово-Ботанічна, 30...
$ 799 000
($3 995/м²)
вул. Джона Маккейна 3-А, відомий, статусний, сучасний ЖК бізнес-класу «Французький Квартал 2» Розкішна, ексклюзивна 4-кімнатна квартира 200м2 в елітному ЖК...
$ 1 450 000
($7 108/м²)
Ексклюзивна резиденція з терасою від дизайн-студії YooDezen Без комісійних для покупця. Двоповерхові апартаменти з вишуканим авторським ремонтом, створеним топовою дизайн-студією...
$ 850 000
($4 474/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда До Вашої уваги пропонується шикарна стильна чотирикімнатна квартира загальною площею 190 м2 у...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom