Оренда: квартири у Львові

1 - 9 з 9 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

Оренда квартир у Львові: правила та нюанси

До Львова приїжджає багато людей з різних причин, включаючи відпочинок, навчання, можливість отримання нової посади, кар'єрного зростання і багато інших. Тим, хто має великі плани в цьому місті, важливо знайти квартиру в оренду у Львові на тривалий термін.

Ринок нерухомості у місті великий і активний, тому є всі можливості знайти оптимальний варіант житла саме для вас.

Оренда квартир у Львові: правила та нюанси

Перш ніж орендувати квартиру у Львові недорого, важливо розуміти особливості пошуку житла в цьому місті відповідно до певних критеріїв:

 1. Район - як і всі міста, Львов поділяється на різні райони, кожен з яких має свої особливості. Ваш вибір повинен базуватися на вашій вимозі від роботи, транспортної розв'язки, інфраструктури та комфорту.
 2. Наявність побутової техніки та меблів - якщо у вас вже є щось з необхідних речей, оренда квартири у Львові з повним комплектом не має сенсу. Можна вибрати порожнє житло або частково мебльоване, що допоможе зекономити гроші і позбавить від необхідності шукати місце для зберігання вашої техніки та меблів.
 3. Оплата комунальних послуг - уточніть у орендодавця, включені чи додатково оплачувані комунальні послуги (вода, опалення, електроенергія) в орендну плату. Це допоможе точніше розрахувати остаточну вартість оренди житла.

Також враховуйте правила та обмеження, встановлені власником. Це може стосуватися заборони на куріння, утримання домашніх тварин та іншого. Таким чином, ви уникнете непорозумінь у майбутньому.

Довгострокова оренда квартир у Львові з АН "Атланта"

Спеціалісти АН "Атланта" можуть допомогти вам в усьому, що стосується довгострокової оренди квартир у Львові. Практикою доведено: за допомогою досвідченого посередника пошук та укладення угод щодо оренди нерухомості проходить успішніше та швидше.

За допомогою веб-сайту atlanta.ua ви можете обрати вам подобаються варіанти за місцем розташування, площею в метрах квадратних, кількістю поверхів та іншими критеріями.

Співробітники компанії організують для вас перегляд об'єктів, нададуть інформацію про наявність документів на них за запитом та спостережуть за підписанням договору про оренду.

Скільки коштує орендувати квартиру у Львові

Як і в будь-якому іншому туристичному місті, вартість оренди квартири у Львові великою мірою залежить від місця розташування. Ціни на нерухомість в історичному центрі будуть вищі, в той час як житло в спальних районах буде більш доступним.

Тому визначайте свої пріоритети та виходьте з наявного бюджету. А співробітники агентства швидко допоможуть орендувати квартиру у Львові та багатьох інших містах України відповідно до ваших потреб.