Оренда квартири у Києві

1 - 4 з 4 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

На що звертати увагу при пошуку квартири в столиці

Багато жителів нашої країни мріють винайняти квартиру в Києві.

Серед причин - широкі можливості у сфері пошуку роботи чи розвитку кар'єри, доступ до освіти і багато іншого. В цілому оренда квартир в Києві надає можливість досягнути бажаних цілей у навчанні, різних видів діяльності, соціальному та громадському житті.

На що звертати увагу при пошуку квартири в столиці

Більшість приїжджих ще не дуже стійко стоять на ногах у фінансах, тому прагнуть винайняти квартиру в Києві недорого. Щоб бути відвертим, це завдання непросте, адже висока популярність накладає свої правила на ринок нерухомості столиці. Проте за допомогою фахівців це завдання можна вирішити.

Перед тим, як винайняти квартиру в Києві, потрібно визначити не лише бюджет, але й ваші вимоги до житла. При виборі варіанту на довгий строк рекомендується звернути увагу на такі критерії:

 1. Розташування - дізнайтеся на якому березі знаходиться житло, безпека району та його близькість до місця роботи або навчання. Важлива також доступність транспорту, віддаленість від станцій метро, наявність магазинів неподалік, а при переїзді з дітьми - близьке розташування дитячих садків і шкіл.
 2. Стан - загальний комфорт квартири, справність системи опалення, сантехніки та електрообладнання.
 3. Наявність необхідного меблів та побутової техніки.
 4. Інфраструктура будинку - наявність ліфта, парковки, кладових та інше.

Оптимальний варіант - коли всі ваші побажання і фінансові можливості співпадають.

Скільки коштує винайняти квартиру в Києві

Перед переїздом рекомендується заздалегідь дізнатися, скільки коштує винайняти квартиру в Києві, і розраховувати на отриману інформацію для формування бюджету на період першого часу.

Важливо розуміти, що ціна на житло значно змінюється в залежності від багатьох факторів. Також потрібно враховувати, що довгострокова оренда квартир в Києві коштує дорожче, ніж в інших великих містах України.

Щоб отримати більш конкретну інформацію, огляньте оголошення на спеціалізованих платформах та сайтах посередників. Заздалегідь виберіть бажані райони, де пропонується оренда квартир в Києві на довгий строк.

Оренда квартир в Києві з АН "Атланта": переваги співпраці з посередником

За допомогою професіоналів будь-яке завдання виконується швидше і результативніше, включаючи мету винайняти квартиру в Києві на тривалий термін за хорошою ціною.

Співробітники АН "Атланта" вже склали велику базу житла в столиці з усією детальною інформацією - від розташування району до сусідів. Вам не потрібно витрачати цілі дні, щоб знайти варіант та зібрати про нього інформацію.

За вашим запитом співробітники компанії створять підбірку варіантів житла на основі ціни, яка вас влаштовує для оренди квартири в Києві. Вони також нададуть консультації та організують перегляди вам подобаються варіантів, коли вам буде зручно, без черг та очікування.

Ще однією перевагою співпраці з АН "Атланта" є укладення договору оренди. Документація допоможе вам чітко розуміти свої обов'язки, а також власника житла і як діяти в разі можливих конфліктів в юридичному полі.

На веб-сайті atlanta.ua ви знайдете великий список варіантів житла в столиці для оренди, а також всю інформацію про роботу агентства. Компанія готова стати вашим надійним партнером у пошуку комфортного житла в Києві та інших містах України.