Avalon Flex
$ 137 000
($1 941/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 2-кімнатної квартири з терасою в ЖК Avalon Flex. Продається двокімнатна квартира площею 70,6 м², розташована на 8 поверсі з...
$ 95 000
($1 337/м²)
Простора трикімнатна квартира з ремонтом. Квартира світла й затишна, з меблями та двома лоджіями. Будинок житлового фонду вісімдесятих–дев’яностих, поверх восьмий...
Нове Життя
$ 108 720
($1 450/м²)
Пропонується простора та функціональна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі з комфортною інфраструктурою. Основні характеристики: • Площа: 74,98 м² •...
$ 225 000
($2 863/м²)
Продаж двокімнатної квартири у новобудові на вул. Бойківська (кут вул. Сахарова). Квартира розташована у клубному цегляному будинку комфорт-класу, будинок збудований...
Брама
$ 116 000
($1 467/м²)
Продаж просторої 2 кім.квартири ЖК Брама Б.Хмельницького. Квартира площею 79,1 м² розташована на 5-му поверсі та має раціональне двостороннє планування...
Khmelnytskyi Hall
$ 137 777
($1 787/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК «Хмельницький Холл» — комфортне житло у сучасній новобудові Львова Продається простора та світла 2-кімнатна квартира у...
R2 Residence
$ 90 000
($1 245/м²)
Пропонується двокімнатна квартира з вільним потенціалом для реалізації дизайнерського проєкту вашої мрії. Раціональне планування, максимум світла створюють ідеальну основу для...
Resident Hall
$ 96 200
($1 315/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира у сучасному ЖК Resident Hall. Квартира знаходиться на 15 поверсі, що відкриває справді захоплюючий вид...
$ 130 000
($1 720/м²)
Продаж чотирикімнатної квартири на вул. Кульпарківська–Виговського (район Ашану, ТЦ “Південний”, Victoria Gardens) Продається простора 4-кімнатна квартира чеського проєкту в цегляному...
($1 612/м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира на комфортному 3 поверсі ,вул. Залізнична 7ж Будинок якісно збудований, утеплений та доглянутий. Створене ОСББ «На...
Viking hills
$ 112 810
Продається сучасна 2-кімнатна квартира у престижному ЖК Viking Hills на вулиці Щурата. Комплекс готується до здачі, перша черга будівництва. Гарний...
Паркові Вежі
$ 206 000
($2 862/м²)
Продається стильна 2-кімнатна квартира в Шевченківському районі. Площа — 72 м². Поверх 6/10. Сучасна дизайнерська квартира з якісним ремонтом, продуманим...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom