Продаж: квартири в Чернівцях

1 - 12 з 121 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

Чернівці затишний і сприятливий для життя місто. Це одна з основних причин , нерухомість у весільному столиці України так затребувана.
Купити квартиру в Чернівцях прагнуть і городяни й осіли в місті приїжджі і жителі області. Навчальні заклади міста, сприятливі умови для ведення бізнесу, безліч місць відпочинку і пам'ятники архітектури розташовують до життя в цьому дивовижному і ошатному місті. Ціни на нерухомість в місті додають йому привабливості в очах потенційного покупця. Для того, щоб переконатися в лояльності ціноутворення досить ввести в браузер пошуковий запит: “Продаж квартир Чернівці”. З результатів видно, що підібрати підходящий під свій бюджет варіант зможе практично кожен шукає нерухомість. Для придбання. А завдяки зручній транспортній розв'язці відсутнє будь-яке обмеження пов'язане з вибором місця розташування майбутнього будинку.
Крім придбання нерухомості для житла інвестори часто вкладаю кошти для придбання квадратних метрів з метою подальшої передачі приміщення або квартири в оренду.

Як купити квартиру в Чернівцях ?

Чернівці чудовий місто для життя. До того ж, тут можна вигідно здавати квартиру чи приміщення в оренду. Але для будь-якого з цих варіантів головним залишається можливість вигідно придбати житло або приміщення. Не секрет, що кожен покупець хоче вкласти заощадження таким чином, щоб з часом вони зросли пропорційно зростанню ціни придбаної нерухомості.

Для того, щоб зробити вибір у бік найбільш вигідного придбанняспершу слід визначити мету покупки квартири. Якщо ви вибираєте житло для себе і своїх близьких, то слід спиратися виключно на свої уподобання та інтереси.

Якщо мета покупки нерухомості передача її в оренду, то доведеться враховувати деякі фактори, які впливають на вартість орендного житла. Нерухомість для найму, в першу чергу, повинна мати зручне розташування і гарну транспортну розв'язку. До того ж, для житлового сектора більшою популярністю користуються середнім поверхи, в той час як для комерційної нерухомості важливо не тільки розміщення на першому поверсі, але і прохідне,помітне з проїжджої частини місце.

Якщо ви купуєте квартиру для себе обов'язково переконайтеся в зручному розташуванні нового житла щодо вашої роботи, навчальних закладів ваших дітей і інших часто відвідуваних членами сім'ї місць. Також приділіть увагу огляду прилеглої до будинку території. Переконайтеся, що у безпосередній близькості до вашого нового будинку не розміщені заклади здатні порушити спокій і безпеку.

Продаж квартир Чернівці

Купівля квартири в Чернівцях, безсумнівно, перспективне і вигідне вкладення, адже ціни на нерухомість в стрімко розвивається місті щороку зростають, а інвестиції накопичених заощаджень нерухомий капітал завжди максимально надійна інвестиція.
Важливим фактором, що впливає на прийняття рішення про купівлю нерухомості в Чернівцях є і те, що при необхідності квартиру в місті можна з легкістю продати і, при цьому, не зрозуміти кошти.
Тенденція зміни площі житла у місті демонструє, що протягом життя середньостатистичнийгородянин переїжджає мінімум три рази покращуючи свої житлові умови й розширюючи площу своєї квартири. При такій кількості переїздів важливо мати можливість швидко і вигідно продати нерухомість і купити нове житло максимально підходить під критерії встановлені потенційним покупцем.
Не секрет, що переїзд, навіть в набагато більш комфортні умови, викликає стрес. До того ж, почастішали випадки шахрайства на ринку нерухомості створюють додаткові ризики при операціях пов'язаних з житлом. Щоб убезпечити себе від зайвих неприємностей українці все частіше звертаються в спеціалізовані організації займаються підбором нерухомості і супроводом угоди.

Як правильно вибрати представника

Правильний вибір агентства нерухомості представляє ваші інтереси в питаннях як продажу так і придбання квартири запорука вигідної угоди та гарного здоров'я не підколінного нервовим виснаженням.
Вибираючи надійну компанію досить ознайомитися з інформацією про те, скільки агентство знаходиться на ринку і наскільки великою є його мережу по країні.
Безсумнівно і молоді компанії часто надають якісні послуги, але на жаль, не завжди новачки володіють достатніми ресурсами для проведення усіх необхідних дій, пов'язаних із перевіркою документів і підбором хороших варіантів.
У випадку якщо ви збираєтеся займатися переїздом та супутніми заходи не самостійно, надійним варіантом буде звернутися АН Атланта Чернівці для складання договору, а нерухомість перевірити замовивши всі доступні для перевірки вытяги з реєстрів нерухомогомайна.

Чому варто купити квартиру в Чернівцях

Чернівці - порівняно невелике місто, але тут є все для комфортного та безпечного проживання. Тому багато громадян України прагнуть придбати тут власне житло.

За допомогою досвідчених посередників придбати квартиру в Чернівцях можна швидко та за вигідною ціною, оскільки вторинний ринок тут надає вигідні пропозиції.

Чому варто купити квартиру в Чернівцях

Рішення про таку покупку є індивідуальним і залежить від різних чинників. Але взагалі місто приваблює такими особливостями:

 1. Високий рівень безпеки.
 2. Історія та культурна спадщина, відображені в архітектурі, історичних пам'ятках та особливій атмосфері.
 3. Можливість отримати освіту завдяки роботі у місті кількох вишів, включаючи відомий Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. Це привертає багатьох студентів, які пізніше прагнуть залишитися та придбати квартиру в Чернівцях недорого.
 4. Культурне життя - тут проходять різноманітні культурні події, працюють театри та музеї.
 5. Природа та навколишнє середовище - місто оточене мальовничими природними ландшафтами. Поруч розташовані Карпати, де є можливість для активного відпочинку у будь-яку пору року.
 6. Розвинута інфраструктура та якісні послуги.

За цими та багатьма іншими причинами квартири в Чернівцях користуються попитом, тому ринок нерухомості тут пропонує різноманітні варіанти.

Продаж квартир в Чернівцях з АН "Атланта"

Покупка та продаж квартир в Чернівцях, як і в будь-якому іншому місті, вимагає уважного вибору, перевірки даних про об'єкт і його стану та оформлення всіх документів належним чином. Співробітники АН "Атланта" за запитом підберуть потрібний варіант для придбання та організують його перегляди в зручний для вас час.

Покупець також самостійно може переглянути оголошення про продаж житла на вторинному ринку та в новобудовах на сайті atlanta.ua, де вони розділені за категоріями та районами міста. Також ви можете знайти повну інформацію про кожен об'єкт (розташування, площа в метрах квадратних, поверховість та інше).

Ціни на квартири в Чернівцях

Також за допомогою сайту можна скласти приблизне уявлення, які ціни на квартири в Чернівцях. Тут вказана актуальна вартість кожного варіанта, що допоможе спланувати покупку, виходячи з вже існуючих витрат.

При виникненні питань щодо придбання або продажу житла звертайтеся до спеціалістів за телефоном, вказаним на сайті. Покупка квартири в Чернівцях, а також Києві, Одесі, Вінниці та інших містах України пройде швидко та легко з АН "Атланта".