Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ КВАРТИР В ЧЕРНІВЦЯХ

Від нових до старих

30 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Руська, Першотравневий район, Чернівці

119 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

73 кв.м.

Поверхів:

5/9

вул. Воробкевича Сидора, Шевченківський район, Чернівці

53 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

45 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Орлика Пилипа, Шевченківський район, Чернівці

74 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

74 кв.м.

Поверхів:

5/10

вул. Героїв Майдану, Шевченківський район, Чернівці

63 000 $

Додати в обране

checked

багатокімнатна,

90 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Хмельницького Богдана, Шевченківський район, Чернівці

40 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Руська, Шевченківський район, Чернівці

45 900 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

45 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул. Полетаєва Федора, Шевченківський район, Чернівці

55 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

1/2

вул. Коростишівська, Шевченківський район, Чернівці

29 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

31 кв.м.

Поверхів:

3/3

вул. Синагоги, Шевченківський район, Чернівці

39 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

59 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Пирогова Миколи, Шевченківський район, Чернівці

30 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

4/4

вул. Заводська, Садгірський район, Чернівці

49 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

50 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Головна, Шевченківський район, Чернівці

Квартири в Чернівцях

Чернівці затишний і сприятливий для життя місто. Це одна з основних причин , нерухомість у весільному столиці України так затребувана.
Купити квартиру в Чернівцях прагнуть і городяни й осіли в місті приїжджі і жителі області. Навчальні заклади міста, сприятливі умови для ведення бізнесу, безліч місць відпочинку і пам'ятники архітектури розташовують до життя в цьому дивовижному і ошатному місті. Ціни на нерухомість в місті додають йому привабливості в очах потенційного покупця. Для того, щоб переконатися в лояльності ціноутворення досить ввести в браузер пошуковий запит: “Продаж квартир Чернівці”. З результатів видно, що підібрати підходящий під свій бюджет варіант зможе практично кожен шукає нерухомість. Для придбання. А завдяки зручній транспортній розв'язці відсутнє будь-яке обмеження пов'язане з вибором місця розташування майбутнього будинку.
Крім придбання нерухомості для житла інвестори часто вкладаю кошти для придбання квадратних метрів з метою подальшої передачі приміщення або квартири в оренду.

Як купити квартиру в Чернівцях ?

Чернівці чудовий місто для життя. До того ж, тут можна вигідно здавати квартиру чи приміщення в оренду. Але для будь-якого з цих варіантів головним залишається можливість вигідно придбати житло або приміщення. Не секрет, що кожен покупець хоче вкласти заощадження таким чином, щоб з часом вони зросли пропорційно зростанню ціни придбаної нерухомості.

Для того, щоб зробити вибір у бік найбільш вигідного придбанняспершу слід визначити мету покупки квартири. Якщо ви вибираєте житло для себе і своїх близьких, то слід спиратися виключно на свої уподобання та інтереси.

Якщо мета покупки нерухомості передача її в оренду, то доведеться враховувати деякі фактори, які впливають на вартість орендного житла. Нерухомість для найму, в першу чергу, повинна мати зручне розташування і гарну транспортну розв'язку. До того ж, для житлового сектора більшою популярністю користуються середнім поверхи, в той час як для комерційної нерухомості важливо не тільки розміщення на першому поверсі, але і прохідне,помітне з проїжджої частини місце.

Якщо ви купуєте квартиру для себе обов'язково переконайтеся в зручному розташуванні нового житла щодо вашої роботи, навчальних закладів ваших дітей і інших часто відвідуваних членами сім'ї місць. Також приділіть увагу огляду прилеглої до будинку території. Переконайтеся, що у безпосередній близькості до вашого нового будинку не розміщені заклади здатні порушити спокій і безпеку.

Продаж квартир Чернівці

Купівля квартири в Чернівцях, безсумнівно, перспективне і вигідне вкладення, адже ціни на нерухомість в стрімко розвивається місті щороку зростають, а інвестиції накопичених заощаджень нерухомий капітал завжди максимально надійна інвестиція.
Важливим фактором, що впливає на прийняття рішення про купівлю нерухомості в Чернівцях є і те, що при необхідності квартиру в місті можна з легкістю продати і, при цьому, не зрозуміти кошти.
Тенденція зміни площі житла у місті демонструє, що протягом життя середньостатистичнийгородянин переїжджає мінімум три рази покращуючи свої житлові умови й розширюючи площу своєї квартири. При такій кількості переїздів важливо мати можливість швидко і вигідно продати нерухомість і купити нове житло максимально підходить під критерії встановлені потенційним покупцем.
Не секрет, що переїзд, навіть в набагато більш комфортні умови, викликає стрес. До того ж, почастішали випадки шахрайства на ринку нерухомості створюють додаткові ризики при операціях пов'язаних з житлом. Щоб убезпечити себе від зайвих неприємностей українці все частіше звертаються в спеціалізовані організації займаються підбором нерухомості і супроводом угоди.

Як правильно вибрати представника

Правильний вибір агентства нерухомості представляє ваші інтереси в питаннях як продажу так і придбання квартири запорука вигідної угоди та гарного здоров'я не підколінного нервовим виснаженням.
Вибираючи надійну компанію досить ознайомитися з інформацією про те, скільки агентство знаходиться на ринку і наскільки великою є його мережу по країні.
Безсумнівно і молоді компанії часто надають якісні послуги, але на жаль, не завжди новачки володіють достатніми ресурсами для проведення усіх необхідних дій, пов'язаних із перевіркою документів і підбором хороших варіантів.
У випадку якщо ви збираєтеся займатися переїздом та супутніми заходи не самостійно, надійним варіантом буде звернутися АН Атланта Чернівці для складання договору, а нерухомість перевірити замовивши всі доступні для перевірки вытяги з реєстрів нерухомогомайна.