Feel House
$ 120 000
($2 554/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Стильна двокімнатна квартира в ЖК Feel House - межа Сокільники-Львів Дана квартира буде готова до кінця травня, на фото зображений...
Континент
$ 97 890
($2 040/м²)
Пропонуємо комфортну та простору квартиру по вул. Трускавецька, 127 - ЖК «Континент». Зручний другий поверх, продумане планування, двостороння квартира ...
Галицька Брама
$ 99 000
($1 602/м²)
Продається простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Галицька Брама» у Давидові. Це ідеальний баланс між комфортом міста та спокоєм...
Perfect Life
$ 55 000
($1 326/м²)
ЖК Perfect Life, вул. Галицька | 1-кім, представницький поверх Квартира на представницькому поверсі з посиленою безпекою та приватністю. Планування 1-кім:...
Еко-Дім на Надійній
$ 91 800
($900/м²)
Продаж 3 кім. квартири в ЖК Еко дім на Надійній. Площа: 102 м2. Квартира розташована на 5 поверсі. Складається з...
Південний
$ 57 000
($815/м²)
Продаж двокімнатної квартири в зданому і заселеному будинку -новобудові ЖК Південний! Квартира з початковим ремонтомю . Має гарне планування- кухню...
$ 270 000
($1 731/м²)
Продаж 2-рівневої 4 кімнатної квартири в Сокільниках вул. Героїв Майдану (перша лінія від Стрийської) Простір, у якому відчуваєш себе як...
Сонячний Край
$ 140 000
($1 512/м²)
Продаж трикімнатної квартири у ЖК Сонячний край, с. Зимна Вода. Світла та простора двохстороння квартира у новобудові з продуманим плануванням...
Лісова Оселя
$ 78 000
($1 304/м²)
Продається 2-кімнатна квартира площею 59.85 м на завершальному етапі будівництва на вул. Бережанській. Житло розташоване на комфортному 1-му поверсі. Переуступка...
$ 105 000
($1 748/м²)
Продається простора та затишна 2-кімнатна квартира на 2 поверсі 4-поверхового будинку в Брюховичі по вул. Бурштинова. Квартира з хорошим ремонтом...
($1 707/м²)
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в новобудові 2021 року, с. Зимна Вода Пропонується сучасна двокімнатна квартира, розташована всього за 300 метрів...
Auroom Forest
$ 90 000
($1 310/м²)
2-к 69м² у ЖК бізнес-класу AUROOM FOREST. вул. Лісна. Ціна: 88 000 $ (Переуступка) Ключові переваги: Локація: вул. Лісна (ЖК...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom