МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 208 300
($1 321/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу простора трикімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК "Морська Симфонія". Житловий комплекс «Морська симфонія» – це...
$ 246 000
($1 685/м²)
У продажу трикімнатна квартира з панорамним видом на море в ЖК "Морська Симфоні". Житловий комплекс «Морська симфонія» – це апартаменти...
$ 105 000
($1 106/м²)
Пропонуємо на продаж 3 кімнатну квартиру на вул. Дворянській. Квартира світла, кімнати роздільні, велика кухня. Двостороння. Великий фасадний балкон. Будинок...
Чотири сезони
$ 230 000
($2 234/м²)
Шикарна 2-кімнатна квартира з прямим видом на море з усіх вікон! Дизайнерська квартира в класичному стилі з двома спальнями та...
МИХАЙЛІВСЬКЕ МІСТО
$ 94 120
($981/м²)
3-кімнатна квартира в ЖК Михайлівський містечко всього за 5 хвилин від Центру! Квартира з двобічним плануванням складається з 3 окремих...
$ 130 000
($1 319/м²)
Трьохкімнатна квартира в висотному будинку на Балківській / Приморський суд. Квартира з правильним плануванням: три окремі кімнати і простора кухня...
ОДЕСЬКИЙ ДВІР
$ 73 000
($745/м²)
Велика, простора, світла, квартира в новому будинку недалеко від центру. Стан від будівельників. Це підведено стояки комунікацій. Розведена система опалення...
НОВІ ЧЕРЕМУШКИ
$ 65 000
($650/м²)
Терміново продам 3-х кімнатну квартиру Малиновського/Гайдара ЖК "Нові Черемушки" Поверх 2/12. Площа: 100 м² ЖК «Нові Черемхи» в Одесі —...
" НА СТАРИЦЬКОГО"
$ 72 800
($800/м²)
Новий цегляний будинок. Квартира у стані від будівельників, вільного планування. Можна спланувати до євротрійки. Одностороння, внутрішня, тепла, дворова. Закрита прибудинкова...
СКАЙ СІТІ
$ 120 000
($1 380/м²)
3-х кімнатна квартира в ЖК Скай Сіті. 15 поверх із 24. Загальна площа 87м2. Кімнати 15.5м2, 17.6м2, 14.2м2. Кухня 14м2...
$ 110 000
($969/м²)
Продається приміщення під офіс, аптеку, міні-маркет в центрі Одеси. 3 фасадних вікна. Супер проїзне місце. Високий перший поверх, 5 сходинок...
Акварель 3
$ 91 000
($953/м²)
Найшикарніша трикімнатна квартира в даному сучасному новобудові ЖК Акварель 3. ЖК розташований за адресою Пішонівська, 26/2, у легендарній старій Одесі...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom