$ 55 000
($534/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо у продаж квартиру на Розумовській! Квартира загальною площею 103 м2 розташована в двох рівнях (1 та 2пов), чотири кімнати...
$ 80 000
($980/м²)
Пропонується до продажу простора квартира на землі у Приморському районі. Родзинкою квартири є особиста мангальна зона, закритий двір, та місце...
$ 39 000
($394/м²)
Пропонується до продажу 4-кімнатна квартира 99 м2 за 374 у.е.м2!!! вул. Балківська. Стан квартири житловий. Встановлено бойлер, лічильники на воду...
$ 56 000
($683/м²)
Квартира в цегляному спецпроекті. Можливість перепланувати на кухню-студію та 3 окремі кімнати. Закритий тамбур на 2 сусіди. Встановлені металопластикові вікна...
$ 85 000
($895/м²)
Пропонуємо до вашої уваги 5-ти кімнатну квартиру по вулиці Балківській. Затишна двостороння, після ремонту, знаходиться на 6 поверсі 9-го будинку...
$ 36 000
($343/м²)
Простора квартира 105м2 у новому малоквартирному в Центрі міста Одеси! Мрієте жити у приватному будинку, але при цьому не хочете...
$ 170 000
($567/м²)
Шукайте власне житло, яке вражає своєю елегантністю та комфортом? Цей трьохповерховий будинок, розташований у самому серці Одеси, чекає на свого...
$ 99 000
($762/м²)
Продається затишна та простора 5-кімнатна квартира з якісним ремонтом в Приморському районі на вулиці Майстерні. Квартира знаходиться на середньому поверсі...
$ 62 000
($456/м²)
Пропонується до вашої уваги унікальна чотирикімнатна, дворівнева квартира на землі, що фактично є окремим будинком зі своїм двором, розташована на...
$ 60 000
($625/м²)
Велика квартира для сім'ї розташована на 8 поверсі. Світла та простора. 2 балкони та лоджія. Стан чистий житловий. Хороша інфраструктура...
$ 105 000
($1 083/м²)
Поспішайте придбати! У цьому будинку рідко продаються квартири! Пропонуємо до продажу простору двосторонню квартиру на 3 поверсі 5-поверхового кооперативного будинку...
$ 53 000
($442/м²)
Простора квартира загальною площею 120 кв.м, неподалік від центру. Частково виконаний ремонт: розведення електрики, сантехніки та опалення, стяжка підлоги, стіни...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom