Забудовник
Жилий комплекс
Район міста
Мікрорайон
Строк здачі
Розширений фільтр

ПРОДАЖ НОВОБУДОВИ В ЖК В ОДЕСІ

Атмосфера

Додати в обране

checked

Курортный переулок, 2

Строк здачі

Не визначено

59 Жемчужина

Додати в обране

checked

Сахарова

Строк здачі

Не визначено

Акварель 2

Додати в обране

checked

проспект Небесной Сотни

Строк здачі

Не визначено

53-я Жемчужина

Додати в обране

checked

Архитекторская

Строк здачі

Не визначено

Оскар

Додати в обране

checked

просп. Гагарина, 9

Строк здачі

3 квартал 2023

1-кімнатні

від 39 840 $

2-кімнатні

від 70 800 $

3-кімнатні

від 117 040 $

Золота Ера

Додати в обране

checked

с. Крыжановка, Николаевская, 3

Строк здачі

2 квартал 2023

1-кімнатні

від 26 667 $

2-кімнатні

від 45 180 $

3-кімнатні

від 56 266 $

Континент

Додати в обране

checked

Люстдорфская дорога, 100

Строк здачі

Будинок зданий

1-кімнатні

від 19 530 $

2-кімнатні

від 35 259 $

Олимпийский

Додати в обране

checked

просп. Шевченко, 31

Строк здачі

Будинок зданий

1-кімнатні

від 63 530 $

2-кімнатні

від 74 710 $

3-кімнатні

від 114 540 $

Акварель 7

Додати в обране

checked

ул. Слободська

Строк здачі

Будинок зданий

1-кімнатні

від 16 046 $

2-кімнатні

від 34 095 $

Avinion

Додати в обране

checked

Дача Ковалекского, 91

Строк здачі

Будинок зданий

1-кімнатні

від 21 879 $

2-кімнатні

від 42 225 $

4 сезона

Додати в обране

checked

Гагарина проспект

Строк здачі

2 квартал 2023

1-кімнатні

від 45 400 $

2-кімнатні

від 67 997 $

3-кімнатні

від 105 840 $

Авторский район

Додати в обране

checked

Южная дорога / ул. Гоголя

Строк здачі

Будинок зданий

1-кімнатні

від 31 822 $

2-кімнатні

від 41 769 $

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Новобудови Одеси від найбільших і надійних забудовників

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, то кращого міста для життя, ніж Одеса, вам не знайти. Тут є все, що необхідно для спокійного і розміреного життя, галасливого відпочинку і нестримного веселощів, ледачого морського проведення часу і неспішної прогулянки…Одеса – коктейль емоцій, який в повній мірі може відчути кожен, хто придбає тут житло.

А для того щоб було легше підібрати підходящий варіант, варто ознайомитися з провідними забудовниками цього регіону і їх найбільш привабливими проектами.

Покупка квартири в новобудові від надійних забудовників

У південному регіоні України будівництвом займаються десятки компаній, але ми виділили кілька найбільш значущих і популярних, на рахунку яких кілька успішних проектів в різних районах міста.

Інтобуд (Kona) – 10 компаній, що об'єднані однією метою

Заснована в 2002 році, фірма Інтобуд встигла за цей період звести кілька житлових комплексів, відреставрувати ряд історичних будівель, а також побудувати дитячий сад, подарований місту. З 27 червня 2018 року Інтобуд став частиною холдингу, який об'єднав під назвою Kona 10 компаній, що займаються:

 • орендою техніки і транспорту,
 • забезпеченням житлово-комунальних потреб,
 • видобутком і обробкою граніту,
 • виробництвом залізобетонних конструкцій.

Створення холдингу забезпечило власну матеріально-сировинну базу – багато будівельні матеріали поставляються компаніями, що входять в об'єднання. Це скорочує терміни будівництва і здешевлює підсумкову вартістьквартир.

Інтобуд (Kona) першим на півдні України використовував принцип зведення ЖК «сіті-парк»: місто в місті, з власною самодостатньою інфраструктурою, що забезпечує мешканцям усі соціально значимі об'єкти в пішій доступності на території комплексу. «Берлінський принцип» (озеленення такий же території (або більше), як і займана будівлею площа) використовувався в проектах Сіті Парк, Острови, ЛесЅку.

Гефест: більше 20 років на ринку з унікальними проектами

Якщо ви хочете купити новобудову в Одесі в прибережній зоні (всього в 20 кроках від пляжу!), поблизу парку, приватного сектора або історичної частини міста, то подивіться каталог житлових комплексів від грецької компанії Гефест.

7 причин вибрати ЖК від Гефеста:

 1. При будівництві використовується вироблений компанією бетон, що гарантує високу якість.
 2. Дочірні фірми займаються виготовленням та складанням алюмінієвих дверей і вікон, які ставляться в кожному новобудові.
 3. Металоконструкції і декоративні елементи фасаду – також власного виробництва.
 4. Візуально будівлі від Гефеста завжди впізнавані за рахунок застосування мармуру, імпортованого і оброблюваного компанією.
 5. Всі будівлі зводяться у відповідності з особливостями ландшафту, тому житловий комплекс завжди органічно вписаний в панораму міста.
 6. Забудовуються тільки райони з відмінно розвиненою або інтенсивно розвивається інфраструктурою (є об'єкти поблизу від пляжів).
 7. Можна замовити ремонт або індивідуальний дизайн квартири безпосередньо від забудовника.

найяскравіші об'єкти компанії: РК Посейдон, Родос, Корфу, МілосАкрополь.

«Перлова» Одеса: новобудови від Кадор Груп

Кожен забудовник вибирає для своїх будівель звучні та мелодійні назви, погодившись із зовнішнім виглядом і розташуванням об'єкта. Кадор Груп, здав в експлуатацію перший житловий комплекс у 2011 році, пішов іншим шляхом: всі РК називаються «Перлинами», і змінюється в їх іменуванні тільки номер.

В Перлинах використовуються екологічно чисті матеріали, монолітна або монолітно-каркасна технологія будівництва зі стінами з газобетону. Зовнішнє оформлення змінюється від будівлі до будівлі – це дозволяє максимально органічно вписати новобудову в існуючий ландшафт міста.

Перлини розташовуються в історичній, ділової та приморській частині міста, тому можна знайти квартиру під будь-які запити. Головне, що поблизу від будинку завжди є соціально-важливі об'єкти інфраструктури та хороша транспортна розв'язка.

Апартаменти надходять в розпорядження покупців з чистової стяжкою і оштукатуреними стінами, алюмінієвими профілями на вікнах (гарантія – понад 60 років) та броньованими дверима Саган.

КП Будова: значний досвід і унікальні технології будівництва

Новобудови Одеси від компанії Будова – це застосування передових технологій від таких метрів як:

 • Bautech (Польща) розробив і запатентував ефективний метод створення промислових підлог, які застосовуються в житлових будинках, торгових центрах та інших об'єктах.
 • Тунельна опалубка від німецької фірми NOE і турецької MESSA. Опалубка – це основа несучих конструкцій з високою сейсмічною стійкістю.
 • Тепло - і звукоізоляційні матеріали відEdilteco виробляються польською компанією Bautech за офіційною ліцензією від оригінальної італійської фірми.

СК Будова використовує в будівництві принцип «інноваційний будинок», що дозволяє звести перші 6 поверхів будівлі за короткий термін – всього 1 місяць. В активі компанії – Арабський культурний центр, РК Михайлівський містечко, Альтаїр, Новий Берег та інші об'єкти.

Підведемо підсумки

В Україні існує безліч будівельних компаній, але в Одесі ряд СК мають головний офіс, так як розуміють перспективність розвитку саме цього регіону – поблизу моря, з чудовим кліматом і можливістю оновлення вигляду міста.

На будівельному ринку представлені житлові комплекси від бюджетного до преміум-класу в різних районах, що дозволяє кожному придбати відповідний по бюджету, розташуванню і характеристиками об'єкт. Практично кожен забудовник може запропонувати оптимальні умови розстрочки з гнучким графіком виплат, які обговорюються індивідуально з клієнтом. 90% всіх забудовників співпрацюють з європейськими і американськими фірмами, переймаючи у них прогресивні технології, щоб потім втілити їх у своїх проектах, які прикрашають Одесу.