Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 68 000
($989/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Генеральський дім( для тих кто розуміє)Закритий двір. Продам 2х спальню квартиру з кухнею-студією на зручному, 3м поверсі 9ти поверхового, блочно-цегляного...
КОНТИНЕНТ
$ 55 000
($1 168/м²)
2 х квартира на 1-й ст. Люстдорфської дороги, ЖК Континент, Таїрове. За проектом 2-кімнатна, перепланована на простору кухню-студію. Стан під...
RUE MÉNARS (РУ МЕНАРС)
$ 77 200
($1 386/м²)
Новый жилой комплекс "Таирово Новый" от строительной компании "Фамильный дом" - это современный проект в районе Таирово. Дом включает три...
АЛЬТАІР-2
$ 67 000
($1 639/м²)
У цьому будинку мало квартир у продажу! Однокімнатна квартира в одному із найпопулярніших сімейних комплексів у спальному районі. Таїрове ЖК...
$ 60 000
($1 644/м²)
Продається 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом у новому ЖК Континент. У квартирі виконано капітальний ремонт із використанням якісних матеріалів з...
($1 280/м²)
Пропонуємо до продажу квартиру з ремонтом у ЖК «Альтаїр-2»! Аналогічні однокімнатні квартири в цьому ЖК коштують щонайменше на 100 $/м²...
$ 43 660
($1 387/м²)
Старт продажів! Новий малоквартирний будинок на Таїрова! Р - н Вузовський. Будинок виконаний у французькому стилі - справжній шматочок Парижа...
$ 45 000
($881/м²)
У продажі 2-кімнатна квартира на 1-ій станції Люстдорфської дороги, в районі вулиці Бреуса. Розташована на 12 поверсі 12-ти поверхового будинку...
ОДІСЕЙ
$ 78 000
($1 199/м²)
Чудова двокімнатна квартира в житловому комплексі "ЖК ОДІСЕЙ" на Люстдорфській дорозі чекає на своїх нових господарів! Цей унікальний об'єкт нерухомості...
СТРЕКОЗА
($848/м²)
Пропоную простору велику 2-х кімнатну квартиру (92м2) з усіма зручностями. Знаходиться в житловому комплексі «Стрекоза». Квартира світла з 2...
$ 50 000
($1 498/м²)
Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира в новому малоквартирному житловому комплексі «RUE MENARS» на Таїрове. Надійний забудовник – будівельна компанія «Фамільний...
$ 75 000
($1 230/м²)
ФАСАДНИЙ ВХІД ПРЯМО НАПРОТИ В'ЇЗД У КОМПЛЕКС 2-х кімнатна квартира в новому, обжитому ЖК Континент/Люстдорфська дор., Таїрова Зручне планування: три...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom