$ 32 000
($395/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Вигідна пропозиція у новому газифікованому будинку у Хлібодарському! Продається простора 3-кімнатна квартира правильного планування від будівельників: — простора кухня та...
$ 36 000
($591/м²)
Продам 3-х кімнатну квартиру в цегляному будинку з балконом та лоджією на Станції Усатове. До центру міста 20 хвилин на...
$ 29 000
($508/м²)
Пропонується до продажу простора квартира в центрі с. Великий Дальник. 3 світлі кімнати, засклена лоджія, кухня, поєднана з ванною санвузол...
$ 55 000
($706/м²)
Трехкімнатна квартира в Набережному Функціональне планування - три окремі кімнати дозволять Вам розділити простір на власний розсуд, простора кухня, санвузол...
$ 60 000
($741/м²)
Продам гарну3 кімнатну квартиру в смт Хлебодарський. Квартирана на 2 поверсі. у квартирі зроблений якісний ремонт, дороги меблі Зручне розташування...
($415/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в селищі Набережне Біляївського району. Квартира в чистому житловому стані. Частково укомплектована меблями та технікою...
$ 33 000
($446/м²)
Квартира площею 74 м² з ремонтом, що складається з трьох кімнат, оснащена автономним опаленням. У комплект входять побутова техніка та...
$ 14 000
($609/м²)
Квартира в цокольному поверсі в селищі Хлібодарський. Стан від забудовників. Підведені світло, вода, каналізація. Сусідні квартири житлові. Можна зробити свій...
$ 30 000
($484/м²)
Простора трикімнатна квартира площею 62 квадратні метри підходить для косметичного ремонту. У квартирі є всі потрібні комунікації для комфортного проживання...
($750/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира на 1 поверсі. Квартира зі своїм великим палісадником. Є гараж. Поруч знаходиться школа, магазин. Виїзд...
($634/м²)
Ця частина будинку пропонує великі можливості для комфортного життя та творчого облаштування: Окрема закрита ділянка (двір) надає можливість створити зону...
$ 38 000
($617/м²)
Ця затишна і стильна квартира знаходиться в самому центрі селища Усатове, Біляївського району, Одеської області. Ідеальне місце для життя або...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom