Продаж нерухомості в Біляївському районі

Кімнати

1
2
3
4+
комуни

Програма

єОселя 3%
єОселя 7%
ДМЖ
єВідновлення

Ціна

$
$

Загальна площа

Нерухомість у Біляївському районі

Біляївський район – один з найбільших районів Одеської області, займає територію площею 149,2 тис. га. Район привабливий наявністю двох сольових лиманів (Хаджибей і Куяльник) і двох протікають через нього річок – Турунчук і Дністер. Купівля нерухомості в Біляївському районі завжди вигідна. Лідер ринку нерухомості агентство «Атланта» знайде вам кращу квартиру, будинок або земельну ділянку в Біляївському районі в короткі терміни.

Однією з відмінних рис Біляївського району є його багатонаціональність. На території району проживають представники 71 національності. Бурхлива економічна і промислова діяльність дає жителям району максимальну зайнятість. Через нашу агенцію ви можете купити магазин, ділянку чи іншу комерційну нерухомість у Біляївському районі, і почати бізнес.

«Атланта» пропонує великий вибір нерухомості в Біляївському районі. На сайті представлена велика кількість об'єктів з якісними фото. В останні роки тут активно розвивається такий напрямок ринку нерухомості, продаж новобудов. Звертайтеся в наше агентство, і ви отримаєте якісні послуги.