$ 37 000
($265/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Це унікальна пропозиція для тих, хто мріє про власний будинок в живописному куточку природи. Трикімнатний будинок - це можливість створити...
$ 55 000
($724/м²)
Запрошується до продажу капітальний будинок у селі Межлиманське (Котівка) у відмінному розташуванні серед двох лиманів. Курортна зона. Загальна площа –...
$ 47 000
($457/м²)
Продаж будинку в Санжейці . Будинок з каменю, побудований на 25 сотках землі. Ділянка правильної прямокутної форми, що дає можливість...
$ 400 000
($1 121/м²)
Будинок-дача у стилі еко-хаус в 10 хвилинах від моря. У самому центрі курорту Коблево. 357 кв.м на 13 сотках землі...
($688/м²)
Новий капітальний будинок із цегли у с. Олександрівка 1998 року побудови. У будинку загальною площею 80 м2 на першому поверсі-передпокій...
$ 20 000
($218/м²)
Дача у с. Кошари у відмінному місці. У будинку три кімнати, є грубка. Два поверхи. Будинок потребує ремонту. Підведено водопровід...
$ 210 000
($618/м²)
Продам триповерховий затишний і дуже теплий будинок у Фонтанці 2. Будинок забезпечений охоронною сигналізацією. Усі комунікації в будинку. , і...
$ 157 000
($1 040/м²)
Продаж будинку в Совіньйон-1. Друга лінія від моря. Перший поверх: вітальня, кухня та ванна кімната. Другий поверх: 2 спальні, кабінет...
$ 75 000
($586/м²)
Пропонуємо вам унікальну можливість стати власником дому мрії! Чудовий триповерховий дуплекс, розташований в затишному районі Ільичівки, поруч з поселенням Котовського...
$ 36 000
($576/м²)
Шикарна пропозиція для тих, хто хоче жити біля моря. Продам добротну двоповерхову дачу з 3 кімнат. Дача знаходиться на причалі...
$ 95 000
($432/м²)
Прекрасне місце, обжитий кооператив у центрі Великодолинського, 80% ремонту, зроблено все якісно, є гараж та літня кухня, сауна у будинку...
$ 15 000
($268/м²)
Будинок на ділянці 22 сотки у центрі з Августівкою. Будинок старої будівлі, під капітальний ремонт. Світло, вода, газ заведені на...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom