$ 105 000
($423/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу унікальну пропозицію - великий двоповерховий будинок в Теплодарі, розташований у закритому охороняємому комплексі "Вишневий Сад". Цей будинок...
$ 65 000
($399/м²)
Пропонується до продажу 2-поверховий будинок на земельній ділянці 6 соток в с.усатове поблизу Одеси. Будинок 1990р. побудови, збудований з ракушняка...
$ 22 000
($669/м²)
Пропонується до продажу будинок на земельній ділянці 55 соток в с.Маринівка Одеського району. Невеликий, 33 кв.м. , але дуже затишний...
$ 87 000
($441/м²)
Якісний будинок у с. Радісне (Жовтень) / Хлібодарський. У будинку на 1 поверсі - 3 просторі, світлі кімнати. На цокольному...
($815/м²)
Пропонується до продажу садиба для великої родини в с.Маяки Одеського району. Складається з двох житлових будинків на на просторій земельній...
$ 13 700
($340/м²)
Пропонується до продажу міцний будинок в садовому кооперативі за 100м від каналу,що веде в річку Турунчук. У будинку три кімнати...
$ 10 000
($130/м²)
Житловий, але потребує ремонту будинок. Будинок збудований на 23,44 сотках. У будинку три кімнати, велика кухня, санвузол, опалення АГВ, під...
$ 120 000
($588/м²)
Просторий новий будинок у Дачному. Хороше планування для великої родини. 1 поверх - передпокій, технічне приміщення, коридор, кухня, вітальня з...
$ 52 000
($663/м²)
Просторий житловий будинок за 3 хвилини від Одеси. У будинку чотири кімнати (одна прохідна), кухня, санвузол. На подвір'ї ще один...
$ 5 500
($101/м²)
Купіть свою власну дачу в тихому спокійному місці за маленькі гроші! Пропонуємо до вашої уваги унікальну можливість придбати нову дачу...
$ 50 000
($564/м²)
Пропонується до продажу капітальний будинок у с.Котівка. Перевагою будинку є те, що будинок знаходиться у найближчому передмісті до міста 5...
$ 220 000
($909/м²)
Новий будинок 2015 будівлі з ракушняка. Перший поверх - гардеробна, одна спальна кімната ≈ 30 м², вітальня ≈ 25 м²...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom