$ 141 000
($1 175/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається двоповерховий будинок в Совіньйоні 3, ЖМ Люстдорф, пров. Полуничний, загальною площею 120м2, перший поверх кухня-студія 40м2, одна спальня, з/в....
$ 165 000
($1 375/м²)
Пропонується до продажу будинок в Совіньйоні. Будинок у процесі будівництва. Загальна площа 110 кв.м., 2 поверхи. На першому поверсі кухня...
$ 950 000
($2 715/м²)
✨ Унікальна можливість: розкішний будинок у Совіньйоні-3 ✨ Пропонуємо стильний, повністю готовий до життя будинок у престижному районі — вул...
$ 365 000
($1 521/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 240 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 300 000
($1 715/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 175 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 285 000
($1 629/м²)
$ 400 000
($1 039/м²)
Будинок з ремонтом у Совіньйоні. Загальна площа 385 кв. На першому поверх: вітальня, кухня - їдальня, кабінет, санвузол, тераса, гараж...
$ 435 000
($2 719/м²)
Добротний будинок у Совиньоні 160 м2, ділянка 4.7 сотки. Матеріал будівництва червона цегла, покрівля натуральна черепиця Фасад травертин. 4 спальні...
$ 116 000
($914/м²)
Дуплекс 127 кв. м. в ЖМ Совіньйон. Стан від будівельників. Зручне, продумане планування. На першому поверсі велика кухня-студія з виходом...
$ 270 000
($1 742/м²)
Пропонується до продажу будинок в Совиньоні 3 . Новий одноповерховий будинок із ремонтом. Будинок складається з 3 спалень і просторої...
Пропонуємо до продажу новий, сучасний будинок площею 175 кв у Совіньйоні 3 на ділянці 4 сотки. Шикарне місце, закрита територія...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom