$ 49 000
($754/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу коробка одноповерхового будинку площею 65 м. кв. Будинок розташований на ділянці 2 сотки - компактний, але функціональний...
$ 105 000
($938/м²)
Пропонується до продажу будинок в ЖМ Червоний Хутір. Загальна площа 112 кв. У будинку розташовані: кухня, вітальня, 3 спальні та...
$ 71 000
($651/м²)
Продам половину нового 2-поверхового будинку-дуплексу в приватному секторі Київського району. Весь пакет документів. Площа будинку-109.2 м². Земельна ділянка площею 1.4...
$ 135 000
($1 286/м²)
Продам дуже якісний теплий, затишний будинок 105 кв. м. з кримського черепашника на 2 сотках землі. Будинок 2 поверхи, 2...
$ 125 000
($1 042/м²)
Продається господарський будинок 120 кв.м. Побудований з черепашника, утеплений. Фасад короїд, покрівля – металочерепиця. На першому поверсі: хол, кухня –...
($1 359/м²)
Дуплекс два поверхи 92 кв. м. На першому поверсі: ( тепла пыдлога), передпокій, санвузол, спальня, кухня з виходом на задній...
$ 65 000
($685/м²)
Прекрасний будинок площею 95м2 на ділянці 3,4 сотки у мальовничому районі Червоного хутора чекає на своїх нових власників! Функціональне планування:...
$ 85 000
($709/м²)
Пропонується до продажу будинок площею 120м2 у Червоному хуторі на ділянці 4 сотки. Функціональне планування: простора кухня-студія з виходом у...
$ 90 000
($790/м²)
У продажу таунхаус у Червоному Хуторі, у зручній локації. Загальна площа будинку – 114 м.кв. Ділянка 1,25 сотки. (Держ акт)...
$ 134 000
($894/м²)
Ділянка в Червоному Хуторі з усіма комунікаціями і будинком, готовим під чистове оздоблення. Це єдиний об'єкт в даній локації з...
Пропонуємо придбати будинок у сучасному стилі у Чорноморці-2. Будинок під внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Можливий продаж будинку "під ключ" за...
$ 97 000
($970/м²)
Новий дуплекс два поверхи 100 кв. м плюс мансарда. Розташований у Чорноморці 2/ Червоний Хутір. На першому поверсі: передпокій, санвузол...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom