$ 157 000
($1 040/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку в Совіньйон-1. Друга лінія від моря. Перший поверх: вітальня, кухня та ванна кімната. Другий поверх: 2 спальні, кабінет...
$ 130 000
($499/м²)
Дуплекс 261.4 метра на ділянці 3 сотки у Совіньйоні/Марин Віллас. 2 поверхи: 1-й поверх: кухня студія, спальня, санвузол, підсобне приміщення...
$ 65 500
($329/м²)
Будинок розташований у курортній зоні, неподалік моря. 2011 року побудови. Два поверхи, 204 кв. м загальної площі. Під внутрішнє чистове...
$ 200 000
($440/м²)
Великий, сучасний будинок у передмісті Одеси, Лиманка. Продається великий сучасний будинок, на 10 сотках землі, у безпосередній близькості до міста...
$ 80 000
($800/м²)
Продається сучасний таунхаус у Царському селі. Будівля з червоної цегли. Площа 100 кв.м. + 20 кв.м., вільне планування. Фасадні роботи...
$ 650 000
($1 524/м²)
Великий міцний будинок з ракушняка з класичним ремонтом 426,7м2. Перший поверх: просторий хол з парадними сходами на два поверхи, зал...
$ 370 000
($1 948/м²)
Прекрасний будинок в закритому кооперативі, що охороняється, біля моря є ідеальним поєднанням комфорту, стилю і зручності. Тут ви знайдете все...
$ 163 000
($1 235/м²)
Продається таунхаус в Червоному Хуторі. Зроблено дорогий сучасний, авторський ремонт, все робилося для себе, не шкодуючи грошей! Будинок складається із...
$ 350 000
($934/м²)
Для шанувальників простору, якості, комфорту і функціональності! Солідний будинок на 3-х рівнях в Царському селі 2 на 18 сотках землі...
$ 550 000
($1 930/м²)
Котеджне селище "Совіньйон-1", вул. Світанку – друга вулиця від моря. Добротний хазяйський будинок нової будівлі з кримського черепашника. Дорогий капітальний...
$ 1 000 000
($2 013/м²)
Пропонується до продажу елітний будинок в закритому кооперативі, що охороняється, Совіньоні 2 (ЖМ Марін Віллас). Будинок розташований на ділянці 10...
$ 220 000
Пропонується господарський триповерховий будинок у Царському селі 2, розташований на 10 сотках землі в пішій доступності моря – 10 хвилин...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom