$ 100 000
($455/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається будинок із підвалом у Сухому Лимані на 10 сотках. Перший поверх: передпокій, кухня, вітальня, санвузол. Другий поверх: три спальні...
$ 120 000
($607/м²)
Представляем вашему вниманию уникальное предложение - новый дом в ПГТ Авангард, расположенный в престижном районе рядом с церковью. Этот дом...
$ 220 000
($1 375/м²)
Пропонується до продажу двоповерховий будинок нової будівлі в Совиньоні. Загальна площа 160 кв. м. На першому поверсі: гараж, передпокій, кабінет...
$ 82 000
($456/м²)
Продається добротна коробка будинку нової будівлі на 7.6 сотках у Прилиманському. Будинок збудований за всіма будівельними нормами, в будинок заведено...
$ 75 000
($834/м²)
Продається будинок у Сухому Лимані на 7,55 сотках. Будинок знаходиться на асфальтованій вулиці зі своєю артезіанською свердловиною та газом. Близькість...
$ 255 000
($797/м²)
Добротний, заміський будинок на 20 сотках землі в екологічно чистому районі з тенісним кортом і альтанкою з барбекю для відпочинку...
$ 172 000
($1 043/м²)
Сучасний будинок з євроремонтом, меблями технікою та басейном! Стильний та повністю готовий до проживання будинок загальною площею 165 м², розташований...
$ 195 000
($1 148/м²)
Одноэтажний будинок 169,13 кв. м. в елітному районі Совіньйон на 5 сотках землі. У будинку розташовані: простора кухня-вітальня, три світлих...
$ 270 000
($1 080/м²)
Продаю новобудову в Совіньйоне 3. Загальна площа 250 кв.м, 4 спальні, кухня-вітальня 50 кв.м., 2 санвузли, гараж. У будинку якісний...
$ 80 000
($800/м²)
Продається сучасний таунхаус в Царському селі. Будівля з червоного цегли. Площа 100 кв.м. + 20 кв.м. горище, вільне планування. Фасадні...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продається сучасний таунхаус у Царському селі. Будівництво червоної цегли. Площа 100 кв.м.+20 кв.м. горищний рівень, . Фасадні роботи виконані у...
$ 60 000
($513/м²)
Пропонуємо вигідно придбати новобудову, двоповерховий просторий котедж. На ділянці 2.5с землі. Стан котеджу – вільне планування, від будівельників. Міська каналізація!...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom