1-кімнатна квартира за адресою вул. Загорська (площа 47,2 м²)copyIcon:433802
changeCurrencyLabel
51 870 $
addToFavourite
shareInSocials
blogTitle
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West, Ужгород
Секція 3, поверх 2, квартира №80
Загальна площа — 47,16 м²
Житлова площа — 15,04 м²
Ціна — 1 100 $/м²
Загальна вартість — 49 518 $
Здача будинку — 4 квартал 2025 року
Пропозиція від агентства HomeSpace
Комісія для покупця — 2%
Зручне планування:
– простора кухня-вітальня
– окрема спальня
– балкон
– гардеробна зона або комора
– велика ванна кімната
– правильне зонування
Квартира світла, з вікнами у двір. Ідеально підходить для власного проживання або здачі в оренду.
Будинок будується з якісної цегли, утеплення, сучасні інженерні рішення, ліфт, паркінг, чисте планування.
Локація — вул. Баб’яка, комфортний район із розвиненою інфраструктурою: школи, садочки, супермаркети, зупинки транспорту в пішій доступності.
Повний супровід угоди від HomeSpace.
Звертайтесь для консультації або перегляду.
Секція 3, поверх 2, квартира №80
Загальна площа — 47,16 м²
Житлова площа — 15,04 м²
Ціна — 1 100 $/м²
Загальна вартість — 49 518 $
Здача будинку — 4 квартал 2025 року
Пропозиція від агентства HomeSpace
Комісія для покупця — 2%
Повний супровід угоди від HomeSpace.
Звертайтесь для консультації або перегляду.