$ 140 000
($553/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу двоповерховий будинок побудований для себе, у тихому та затишному місці. У будинку виконано ремонт на площі 60...
$ 85 000
($759/м²)
Продам будинок 112 м² у стані чорнового ремонту — ідеальна база, щоб зробити все під свій стиль. Підведено газ, електрику...
$ 180 000
($883/м²)
Повноцінний будинок у межах міста — коли комфорт поєднується з локацією. Якщо ви шукаєте не просто квадратні метри, а простір...
$ 170 000
($694/м²)
Продаж сучасного двоповерхового будинку біля лісу і озера. Простора земельна ділянка 9соток! Введений в експлуатацію! Можливий продаж за державними програмами...
$ 120 000
($924/м²)
Продається сучасний будинок, збудований з цегли та утеплений пінопластом, що забезпечує комфортну температуру в будинку та економію на опаленні. Продумане...
$ 45 000
($643/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ. Продається сучасний дуплекс 70м2 у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або вигідної інвестиції...
$ 69 000
($986/м²)
Продається сучасний одноповерховий будинок з цегли у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, практичність...
($600/м²)
Без комісії для покупця! Продається сучасний таунхаус (75м2) у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або...
($1 000/м²)
Без комісії для покупця, прямий продаж від забудовника! Будинок в чистовому варіанті в мальовничому місці, поруч з центром. У вартістть...
$ 116 000
($1 261/м²)
Без комісії для покупця! Продуманий до дрібниць таунхаус біля центру міста – ідеальний вибір для вашої родини! Цей стильний таунхаус...
$ 115 000
($2 170/м²)
Продам будинок з ділянкою в місті. Локація ідеальна для тих, хто хоче поєднати комфорт проживання у власному будинку з усіма...
$ 160 000
($789/м²)
Будинок 135 м2 двоповерховий - 1 поверх кухня, санвузол, вітальняз каміном. 2 поверх - 3 спальні кімнати, санвузол. Гостьовий будинок...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom