$ 140 000
($553/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Пропонується до продажу двоповерховий будинок побудований для себе, у тихому та затишному місці. У будинку виконано ремонт на площі 60...
$ 85 000
($759/м²)
Продам будинок 112 м² у стані чорнового ремонту — ідеальна база, щоб зробити все під свій стиль. Підведено газ, електрику...
$ 180 000
($883/м²)
Повноцінний будинок у межах міста — коли комфорт поєднується з локацією. Якщо ви шукаєте не просто квадратні метри, а простір...
$ 170 000
($694/м²)
Продаж сучасного двоповерхового будинку біля лісу і озера. Простора земельна ділянка 9соток! Введений в експлуатацію! Можливий продаж за державними програмами...
$ 120 000
($924/м²)
Продається сучасний будинок, збудований з цегли та утеплений пінопластом, що забезпечує комфортну температуру в будинку та економію на опаленні. Продумане...
$ 45 000
($643/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ. Продається сучасний дуплекс 70м2 у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або вигідної інвестиції...
$ 69 000
($986/м²)
Продається сучасний одноповерховий будинок з цегли у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, практичність...
($600/м²)
Без комісії для покупця! Продається сучасний таунхаус (75м2) у молодіжному, вже заселеному районі — ідеальне рішення для комфортного життя або...
($1 000/м²)
Дом в чистовой отделке в живописном месте, рядом с центром. В стоимость входит теплый пол, отопление, стяжка, разведенная электрика, двухконтурный...
$ 116 000
($1 261/м²)
Тщательно продуманный таунхаус рядом с центром города - идеальный выбор для вашей семьи! Этот стильный таунхаус находится всего в нескольких...
$ 115 000
($2 170/м²)
Продам будинок з ділянкою в місті. Локація ідеальна для тих, хто хоче поєднати комфорт проживання у власному будинку з усіма...
$ 160 000
($789/м²)
Продаётся комплекс из двух дизайнерских домов. Первый площадью 135 кв. м, второй 68 кв. м. Технология и материалы соответствуют высоким...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2