Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 140 000
($1 334/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Предлагаю дом с авторским ремонтом и планировкой не таким как у всех! Качественное строительство в маленьком коттеджном городке с удачным...
$ 88 000
($823/м²)
Дом от надежного застройщика без комиссии, с продуманной планировкой и большой кухней с выходом на террасу. Выполнены все черновой работы...
$ 2 000
($646/м²)
Продам кладову в новому будинку Ж К Барський. Вул Одеська 3. Секція 8 Кладова знаходиться на 4 поверсі дев’ятиповерхового будинку...
($839/м²)
Современный дом в стиле хай-тек в центре Зарванцев. Просторный одноэтажный дом современной архитектуры с большой общей площадью. Функциональное планирование: три...
$ 72 500
($691/м²)
Площадь участка:
Продаж будинку в ближньому передмісті, Зарванці. 5 хв пішки до зупинки маршрутки . Вдале планування. Рівненька ділянка. Детальніше за телефоном...
$ 48 000
($1 091/м²)
Этаж/Этажность:
Розташування- топ локація, поряд магазини, дитячі садки та все необхідне для комфортного життя в Вінниці! Чорновий стан можливість зробити ремонт...
$ 136 000
($1 600/м²)
Найкраща локація! Поряд Епіцентр, Метро, Макдоналз!Таунхаус розташований на вулиці Мечникова, з окремим закритим двориком і виходом на дорогу. Металевий паркан...
$ 85 000
($826/м²)
Будинок, у якому легко створити простір своєї мрії! 103 м², два поверхи, багато місця та повна свобода у виборі стилю...
($1 400/м²)
Вашій увазі пропоную чудовий будинок з дизайнерським ремонтом! 3 спальні кімнати 2 санвузли Облаштована територія Паркан по периметру Сучасний, стильний...
$ 72 000
($686/м²)
Продаж сучасного дуплексу у передмісті! Просторі, світлі кімнати, велика кухня-студія для сімейного затишку. Площа ділянки 2,5 сотки. Усі комунікації підключені:...
$ 79 000
($753/м²)
Продається сучасний дуплекс у Зарванцях — 105 м², 2 поверхи, своя ділянка 2.5 сотки Пропонується просторий та якісний дуплекс у...
$ 230 000
($1 438/м²)
Продаж будинку, який розташований у чудовій локації в котеджному містечку. Має загальну площу 160 м. кв. 4 спальних кімнати та...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom