$ 73 000
($1 404/м²)
Площадь общая:
Продаж комерційного приміщення, по вул. Минайська. Перший поверх. ФАСАД. Великий потік людей, поруч автобусні зупинки- розв'язка по всьому місту, також...
$ 225 000
($1 800/м²)
Продається комерційне підвальне приміщення в самісенькому центрі міста Ужгород, вул. Корзо, пішохідна зона. Загальна площа — 125 м². Приміщення зручне...
$ 165 000
($1 737/м²)
Продається комерційне приміщення 95 кв.м в ЖК "Green Land". Приміщення знаходиться на другому поверсі двоповерхової будівлі. До приміщення є санвузол...
$ 65 000
($1 625/м²)
Готове до продажу торгово-офісне приміщення по вулиці Собранецькій. Підійде під офіс, нотаріальну контору, косметологію тощо. В приміщенні встановлений кондиціонер, який...
$ 361 000
($3 004/м²)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення у сучасній будівлі з виразною архітектурою та преміальним оздобленням фасаду. Приміщення 120,18 квадратних метрів...
$ 238 000
($1 400/м²)
Продається кломерційне приміщення в центрі під бізнес на першому поверху 170 м кв , окремий фасадний вхід . Це сучасна...
$ 130 000
($1 141/м²)
Продается хороший действующий магазин, 114 кв.м, в районе ул. Минайская. Фасад, кирпич, 2 входа. Очень хороший трафик людей, отсутствие конкуренции...
$ 9 000
($146/м²)
Аренда или продажа готового бизнеса - Продуктовый магазин. Если вы ищете готовое бизнес-решение, то это предложение именно для вас. Прибыльный...
$ 1 000
($200/м²)
Продаються комори від 5 м2 до 16 м2 за адресою м.Ужгород Ф.Тихого 11...
$ 300 000
($910/м²)
Продається торгово-офісне приміщення в самому центрі міста Ужгород, вул. Мукачівська 11. Приміщення знаходиться в Будинку Побуту . Загальна площа 330...
($1 854/м²)
Продаж комерційного приміщення по вул. Капушанська Площа 89 м2 ,ідеально зоноване. При необхідності можна розділити на 2 окремі приміз незалежними...
$ 2 500
($1/м²)
Продається торгово-офісного будівля по вул Швабська 3. Без комісії , WhatsApp +38********31...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom