rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 168 000
($1 084/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продам котедж у Ближньому Минаї в одній із найкращих локацій. Площа котеджу 155 м². Стан — готовий під чистове оздоблення...
$ 86 000
($1 912/м²)
Этаж/Этажность:
Предлагается к продаже стильная и светлая однокомнатная квартира в современном жилом комплексе ЖК Квадрат — уникальное предложение, которому сегодня нет...
$ 175 000
($1 683/м²)
Загальна площа 104 кв. м., ремонт, санвузол, стеля грільято, діодне освітлення, кондиціонер в стелі інвектор для охолодження і обігріву, напівпромисловий...
$ 180 000
($600/м²)
Продається просторий триповерховий будинок 300кв.м, ідеально підходить для великої родини або комфортного заміського життя. Характеристики будинку: 3 поверхи 5 окремих...
$ 119 000
($902/м²)
Продається простора 4-кімнатна дворівнева квартира загальною площею 132 м² у селі Минай, поруч з Ужгородом. Квартира має зручне планування і...
$ 70 590
($877/м²)
Продається трикімнатна квартира 80,5 м кв. на другому поверсі чотириквартирного будинку в селі Минай. Будинок двоповерховий, квартира на другому поверсі...
$ 53 000
($1 207/м²)
До продажу одно кімнатна квартира в ЖК «Лайт парк». Квартира 43,92 м квадратних. В будинку є паркова зона а також...
ЛАЙТ ПАРК
$ 74 000
($1 205/м²)
Продається квартира, 2 кімнати. Площа квартири 61,43 м кв. Знаходиться в ЖК «Лайт парк» на 3 поверсі. В будинку є...
$ 69 000
($1 202/м²)
До продажу двокімнатна квартира в ЖК «Лайт парк». Квартира 57,45 м квадратних. В будинку є паркова зона, підземний паркінг ...
$ 52 700
($1 198/м²)
Продажа 1-комнатной квартиры в современном жилом комплексе Light Park. Цена: 52 700$. Площадь: 44 м². Этаж: 2 из 7. Здание...
$ 68 900
($1 199/м²)
Продается 2-комнатная квартира в современном жилом комплексе Light Park. Цена: 68 900 долларов. Площадь: 57,45 кв.м. Этаж: 5 из 7...
$ 130 000
($1 689/м²)
Продаётся двухкомнатная квартира в мкр. Минай, ул. Волошина. Дом новострой – шестиповерховый с лифтом, детская площадка, парковка для автомобилей. Предлагаем...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2