$ 275 000
($2 023/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продається сучасний новозбудований будинок з ремонтом, меблями та технікою в центрі Чернівців. - лише 5 хвилин від перехрестя вул.Героїв Майдану...
$ 190 000
($760/м²)
Продаж будинку в Чернівцях (ближня Роша) з панорамним видом. Просторий будинок загальною площею 250 м² на приватизованій земельній ділянці 6...
$ 49 500
($799/м²)
Продається 1-поверховий будинок поруч Калинівського ринку. м. Чернівці Загальна площа з верандою: 62 м² Планування: - 2 окремі спальні; ...
$ 76 470
($1 201/м²)
Двухкомнатный дом в отличном жилом состоянии. Компактный и удобный для проживания, общей площадью 63,7 кв.м. Гардеробная 4,4 кв.м. Просторная кухня...
$ 150 000
($930/м²)
Продається двоповерховий будинок з загальною площею 161 кв. На садибі розташований гостьовий будинок, 2 гаражі, в одному є підвал, криниця...
$ 38 000
($845/м²)
Приватний будинок із 2 кімнат та приватною територією 5 сот. Планування: кухня та 2 кімнати. Приватність: закрита територія з власним...
$ 400 000
($1 082/м²)
Будинок: - площа будинку - 370 м2; - матеріал - цегла; - 3 поверхи + мансарда (робоча зона); - гараж...
$ 175 000
($1 000/м²)
Чернівці, вул. Горіхівська — перша лінія Загальна площа: 175 м2 Ціна - 175 тис $ ДІЛЯНКА - Площа: 4...
$ 250 000
($863/м²)
Дякую,що завітали до нас. Пропонуємо вашій увазі будинок 2021 року з якісним ремонтом на 7 сотках землі та гаражем на...
$ 95 000
($612/м²)
Продаётся двухэтажный новый дом общей площадью 155 кв.м в районе Роша! Дом сдан в эксплуатацию в 2018 году. Имеет приватизированный...
$ 210 000
($1 237/м²)
До вашої уваги представлено один з найкращих новозбудованих будинків міста , вул. Хрещатинська. ТОПОВА локація, що знаходиться в місті, асфальтований...
$ 220 000
($1 370/м²)
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom