Мега-сити
$ 67 000
($1 095/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 1 кімнатна квартира, Харківське шосе, 19а - БЕЗ% В квартирі виконаний якісний ремонт, та укомплектована всім необхідним. Простора кухня...
$ 83 000
($1 887/м²)
Пропонуємо комфортну квартиру площею 44 м² на 4 поверсі з 17 у сучасному будинку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує...
$ 117 000
($2 600/м²)
Продаётся 1-комнатная квартира в ЖК «Парковые Озера 2» Адрес: г. Киев, Днепровский район, ул. Воскресенская, 2В Площадь: 45 м² Цена:...
$ 75 000
($1 413/м²)
Продаю свою 2-комнатную квартиру в Днепровском районе г. Киева (переулок Лобачевского, 7). Удобное транспортное сообщение, до остановки от дома 2...
$ 115 000
($2 556/м²)
Продается 1-комнатная квартира в новом ЖК "Парковые Озера 2" Адрес: г. Киев, Днепровский район, ул. Воскресенская, 2В Площадь: 45 кв.м...
$ 165 000
($2 013/м²)
Продается трехкомнатная квартира в ЖК Комфорт Таун, ул. Березнева, 12. Площадь - 82,0 кв.м. Этаж - 7/9. Ремонт выполнен по...
$ 148 000
($2 691/м²)
Продажа 1-комнатной квартиры в ЖК "Русанівська Гавань" Ул. Михайлівсько-Слобідська, 11 (Секція Б) 15/17 этаж 55 кв.м Предлагается просторная и светлая...
$ 153 000
($1 913/м²)
Власник. Своя гарна квартира Поряд вся інфраструктура Спортлайф под окном. Також є паркомісце у критому паркінгу продається окремо. 16000 $...
($1 984/м²)
У квартирі зроблений ремонт, розведена електрика та сантехника, підключена спліт система кондиціонування, бойлер, виведені розетки і автомат під енергостанцію. Усе...
$ 105 000
($1 698/м²)
Світла, простора 1к квартира в престижному ЖК Русанівська Гавань. Не стандартне планування за формою, велика кухня-студія і окрема спальня. Квартира...
$ 250 000
($1 852/м²)
Найкраща 4к квартира в ЖК Комфорт таун, Регенераторна, 4, Дніпровський р-н • Ідеальне рішення для великої родини • 135м2, 9...
$ 175 000
($1 989/м²)
Пропонується на продаж квартира в ЖК Русанівська Гавань. Комплекс комфорт класу «Русанівська Гавань», закрита територія зі своїм сквером, спортивними та...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2