Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 165 000
($1 814/м²)
Площадь общая:
Січових Стрільців (Артема), 26, • Кафе, 1-й поверх, площа: 90,5 кв.м; Продається затишне кафе, за 10-15 хвилин ходьби від станцій...
$ 460 000
($3 680/м²)
#28098 Дизайнерський офіс( оренда котрого 5000у.е/міс+комунальні) в Центрі Києва зі своїм двором, вул. Бульварно Кудрявска 51. Фасадний будинок, фасадний вхід...
$ 246 000
($2 940/м²)
Продається комерційне приміщення в Liberty Residence Основні характеристики приміщення: Загальна площа: 83.7 м². Розташування: 1-й поверх 5-поверхової фасадної будівлі. Тип...
$ 245 000
($3 142/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Продаж 3-кімнатної квартири, саме серце Старого Києва. Пропонуємо вашій увазі затишну квартиру загальною площею 78 м² (житлова — 42 м²...
$ 525 000
($2 823/м²)
Ексклюзив! Продаж унікальної квартири в історичному будинку - вул. Назарівська,17. М. Університет, Шевченківський район, Центр. Простора 3к кімнатна квартира площею...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продается здание! Предлагаем на продажу помещение общей площадью 1 060 м², расположенное на ул. Лукьяновская, в престижном районе Киева, всего...
$ 135 000
($1 552/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Львівський Квартал»! Знаходиться на 6-му поверсі, загальною площею 87 м². Квартира після будівельників, що...
$ 270 000
($1 039/м²)
Продаж нежитлового приміщення з окремим фасадним входом, Загальна площа- 295 кв м. з якісним ремонтом, розташоване на першому та другому...
$ 500 000
($2 959/м²)
Продаж нежитлового приміщення! 1-й поверх! 169 кв.м. Берестейський просп. 11 ЖК Manhattan city . Вхід з боку McDonald's. Висота стель...
$ 269 000
($2 832/м²)
Золотоустівська, 16. Пропонується простора, світла квартира з раціональним плануванням, сучасним ремонтом з увагою до деталей, багато схем світла, повне меблювання...
$ 260 000
($1 678/м²)
Продаж затишної 4-кім. квартири у Центрі Києва Павлівська,17 площею 155 кв.м., квартира дворівнева з гарним сучасним ремонтом , розташована на...
$ 200 000
($2 667/м²)
Квартира з краєвидом на Пейзажну алею — центр, цегла, ремонт! Адреса: вул. Велика Житомирська 27 ? Продається 3-кімнатна квартира в...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom