Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 135 000
($1 902/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається квартира в цегляному будинку в тихому та дуже зеленому масиві міста. Квартира з ремонтом: паркет, нові склопакети, нові радіатори...
$ 104 000
($2 036/м²)
Продаж просторої однокімнатної квартири, що розташована у центральній частині Києва, ЖК Злотоустівський, вулиця Злотоустівська 50. ЖК комфорт класу із закритою...
$ 1 050 000
($4 773/м²)
Продаж повністю мебльованого офісу 220 м2 за адресою вул. Берестейський Проспект, 42. ЖК Крістал Парк Тауер. Новий ЖК бізнес класу...
$ 270 000
($2 046/м²)
Продаж комерційного приміщення 132м на вул. Юрія Іллєнка, 18б. Дизайнерський ремонт, офіс 111 м2 та додатково тераса 60м2. Високий видовий...
$ 378 000
($2 986/м²)
Квартира в клубному будинку преміум рівня. Ремонт в класичному стилі. Дві спальні, кухня-гостьова, гардеробна, просторий санвузел, підлога з підігрівом, кондиціонери...
$ 440 000
($2 418/м²)
ЖК Ярославів Град! Бульварно-Кудрявська (Воровського), 15А. Нежитлове приміщення з окремою вхідною групою та гарним і якісним ремонтом на 1 поверсі...
$ 105 000
($2 039/м²)
Комерційне приміщення загальною площею 51.5 м2. Складається з 2х кабінетів, одного опенспейс і санвузла. Офіс розташувався на перехресті Саксаганського і...
$ 1 400 000
($1 135/м²)
Продаж окремої офіної будівлі в центрі міста за адресою м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського (колишня Толстого Льва), буд. 63 Обьект...
$ 125 000
($1 954/м²)
Продаж двокімнатної квартири, Київ, Центр, Галицька площа (колишня Пл. Перемоги). Двокімнатна квартира 64/32/9 у центрі міста, вул. Золотоустівська 4, Шевченківський...
$ 500 000
($8 117/м²)
ПРОДАЄТЬСЯ нежитлове приміщення (№3, 1 поверх, фасад), 61,6 кв.м. по вул. Хмельницького Богдана, буд. 50, ст.м. Золоті Ворота/ Університет, разом...
$ 1 250 000
($3 087/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Пропонується до продажу унікальний будинок 420 м2 на Батиєвій горі з прекрасним видом на центр міста з терасою. Деталі планування...
$ 289 500
($3 217/м²)
Вашій увазі пропонується видова, стильна та сучасна 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК "Шевченківський" по вул. Золотоустівська, 25. Секція...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom