Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 329 000
($2 223/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Історичний центр Києва станція метро “Театральна”, “Золоті ворота”, Національна опера України, БЦ Леонардо, Ботанічний сад, готель Хілтон, посольство Німеччини вул...
$ 250 000
($1 603/м²)
Продам просторную 4-к квартиру по ул. Дмитриевской, 56Б. Кирпичный дом 2009г. 5/10 эт., 154.1/96.4/21 кв.м, Н=3м. Квартира очень тихая, даже...
$ 981 000
($3 000/м²)
Продається нежитлове приміщення - 327 кв.м. Знаходиться в житловому комплексі бізнес класу Crystal Park Tower, пр-т Берестейський, 42а. Унікальне розташування...
$ 449 000
($1 987/м²)
Видова квартира з 3 спальнями та великою кухнею-студією у новому будинку біля станції метро Лук'янівська. В квартирі виконан ремонт по...
$ 320 000
($1 685/м²)
Шевченківський центр! Тургеневська 52-58. Клубний будинок з 2 квартирами на поверсі. Площа: 190 м2 Поверх: 8 Сучасний класичний ремонт: H=3...
$ 195 000
($2 322/м²)
Пропонується двокімнатна квартира в ЖК "Златоустівський", вул. Златоустівська, 52, житловий комплекс преміум класу в центрі міста. Квартира дизайнера, загальною площею...
$ 390 000
($3 197/м²)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення площею 122m2 у престижному та інноваційному ЖК Unit Home серці сучасного технологічного району Києва...
$ 798 000
($5 149/м²)
Київ, Поділ, вул. Глибочицька, 29/31, Продам Магазин у Києві 155 кв.м. (270 кв.м.). Під будь-який вид діяльності. На даний момент...
$ 820 000
($4 556/м²)
✨ Продаж офісу з орендарем | ЖК «Ярград» Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 15 ЖК: Ярград Площа: 180 м² Функціональний офіс у...
$ 150 000
($1 725/м²)
Пропонується до продажу комфортна та простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Затишний». Квартира розташована в екологічно чистому районі, поруч...
$ 176 000
($2 347/м²)
Генератор Продаж квартири за адресою вул. Ігоря Сікорського (Танкова), 4Г, ЖК “Зелений острів 2”, Шевченківський район. Знаходиться на 8 поверсі...
$ 280 000
($1 547/м²)
Без % ! Продам офісне приміщення у центрі міста на вулиці Кониського 28А-30А,минула назва Тургенєвська. Шикарна пропозиція комерційної нерухомості з...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom