rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 1 355 000
($5 000/м²)
Площадь общая:
Продаж фасадного приміщення 271 м² у ЖК [посилання приховано], вул. Ґарета Джонса, 12, Шевченківський район. Приміщення дворівневе, фасадне в сучасному...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
($3 334/м²)
Комісія 0%(Послуги ріелтора сплачує Власник) Продам дизайнерський офіс з орендарем ( вартість оренди 22 000 у.о/міс +комунальні) Орнедарь АйТи компания..в...
$ 350 000
($2 780/м²)
Продається нежитлове приміщення, ресторан в центрі Києва , площею 125,9 кв.м. Фасад. Перший поверх, з меблями, дуже затишне, з гарним...
$ 999 000
($4 541/м²)
ОКУПНІСТЬ 8 років!!! ЗДАН В ОРЕНДУ ЗА 10.000$‼️ Продам БЕЗ% для покупця ОРЕНДНИЙ БІЗНЕС, видовий офіс з орендарем та новим...
$ 690 000
($4 313/м²)
Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Окупність — 13% річних, орендний...
$ 450 000
($1 817/м²)
Продаж комерційного приміщення у центрі Києва Адреса: м. Київ, вул. Кудрявська 13–19 Площа: 247,7 м² Поверх: 1-й Входи: 2 фасадні...
$ 91 580
($1 908/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості РІЕЛ, працюємо з 2003 року. Пропонуємо до уваги Однокімнатну квартиру площею 48.2 м2 у...
$ 200 000
($2 650/м²)
Продажа квартиры, ул. Большая Житомирская, Шевченковский р-н, Центр Продаж квартири, вул. Велика Житомирська, Шевченківський р-н, Центр Продаж квартири в історичному...
$ 125 000
($1 525/м²)
ВЛАСНИК ! Без комісії ! Програма єОСЕЛЯ ! Продам ВИДОВУ 3-кімнатну квартиру 82 м² в ЖК "Львівський Квартал" по вулиці...
$ 50 000
($1 725/м²)
Продається нежитлове приміщення, "царський" будинок, вхід через парадне, вікна у двір. Приміщення є нежитловим фондом. Продается з частковим обладнанням та...
$ 235 000
($1 399/м²)
До Вашої уваги на продаж пропонується ексклюзивне нежитлове приміщення на 1 поверсі, у центрі Києва по вул. Михайлівська. Загальна площа...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2