Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 69 700
($1 700/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Код обєкту I-38337 1-к квартира 41 кв.м. на 2 поверсі клубного будинку “Barkey” за адресою: вул. Василя Барки 10 В...
$ 57 300
($1 533/м²)
Продається затишна однокімнатна квартира на Чоколівському бульварі, 4. На вас чекає оселя загальною площею 37,4 кв. м із продуманим плануванням:...
$ 87 500
($1 250/м²)
Розглядаючи варіанти купівлі квартири один з основних критеріїв, крім відмінної локації, який відіграє ключову роль при виборі – співвідношення ціни...
$ 100 000
($1 382/м²)
Світла, затишна, видова квартира з євроремонтом. На підлозі ламінат і кахель, окремий з якісною сантехнікою, душ кабіна, встановлений бойлер. Є...
$ 56 000
($1 734/м²)
Продається затишна 1-кімнатна квартира в Києві, вул. Вчительська, 16 (Солом’янський район) Від власника, без відсотків і прихованих платежів. Простора квартира...
$ 155 000
($1 938/м²)
БЕЗ%! АКТУАЛЬНА! ГОТОВА ДО ПРОДАЖУ! ПЕРЕГЛЯДИ ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ! Ексклюзивна видова квартира у ЖК «Олександрівський» – панорама на весь Київ, дизайнерський...
($2 584/м²)
Продається приміщення з євроремонтом у ЖК "Жемчужина Кадетського Гаю" — ваш новий простір для бізнесу! Адреса: вул. Федора Ернста, 16а...
$ 265 000
($1 537/м²)
Продається дворівнева квартира в будинку клубного типу. На кожному поверсі - 1 квартира. Квартира видова, має вихід на дах (терраса)...
$ 165 000
($1 942/м²)
Продам чудову двокімнатну квартиру студіо + спальня з коштовним якісним ремонтом. Солом'янка, поряд ЖД вокзал, метро Вокзальна. Будинок оснащено генератором...
$ 86 000
($1 229/м²)
Без комісії. Продаж 3-кімнатної квартири біля метро Шулявська. Адреса: вул. Вадима Гетьмана, 28б Площа: 70 м² Поверх: 4/9 Три окремі...
$ 52 500
($1 459/м²)
• Документам понад 3 роки. Продаж 1 к. квартири 36м2. ЖК "Сучасний квартал", комплекс комфорт-класу, пр-т Любомира Гузара, буд.13., 12/16...
$ 400 000
($2 326/м²)
Продается эксклюзивная 4к квартира с авторским ремонтом, для ценителей качества и удобства, в закрытом ЖК "Изумрудный", по адресу: ул. Генерала...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom