Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 430 000
($717/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Риелторам и агентствам звонить пожалуйста с 11:00-21:00 Продается просторный дом 600 м² с большим участком 11 соток Основные характеристики: •...
$ 192 000
($2 000/м²)
Этаж/Этажность:
ЖК Смарагдовий, Солом'янський район, Механізаторів нова назва Генерала Шаповала, 2А, престижний будинок бізнес класу 2011 року, цегляний, закрита територія з...
$ 45 000
($1 098/м²)
Комарційне приміщення вільного призначення. Окремий вхід. Парковка. Поруч парк, супермаркет, кавʼярні, пошта, лікарня, салони краси, крамниці, паспортний стіл, дозвільний відділ...
$ 275 000
($1 304/м²)
Продаж магазину та складу. Пропонується для придбання магазин зі складом. Фасад. Паркомісця. Перший поверх, окремий вхід. Загальна площа 211 м2:...
$ 90 000
($1 124/м²)
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру в ЖК "Медовий" , 9-й поверх, площа: 80,1\41,5\16,5. Раціональне планування,двустороння.У квартирі встановлені металопластикові вікна...
$ 180 000
($3 215/м²)
Продаж комерційного приміщення (магазин) у Солом’янському районі Києва Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 56 м², розташоване за адресою: м...
$ 65 000
($1 512/м²)
Продається однокімнатна квартира за адресою Проспект Повітряних Сил 56 в ЖК Ok`Land. Поверх 21/24, площа квартири 43кв.м., простора кімната та...
$ 65 900
($1 455/м²)
Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Преображенська, 39/8. Загальна площа квартири - 45.3 м², житлова - 31.3 м² (19.8 м² +...
$ 175 000
($2 365/м²)
Продаж стильної 3-кімнатної квартири в ЖК Likograd Perfect Town, Голосіївський район Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира площею...
$ 83 000
($1 457/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в м. Київ по вулиця Григорія Гуляницького 39А— комфорт, стиль і зручне розташування! Простора 2-кімнатна квартира загальною...
$ 4 500 000
($1 667/м²)
Офісно-торговельна окремо розташована будівля в 5 поверхів. Загальна площа будівлі 2700м2 тераса на п'ятому поверху. Планування: - open - space...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom