Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 3 900 000
($370/м²)
Площадь общая:
Пропонується до продажу будівля бізнес-центру площею 10 543 м2 у серці Солом’янського району Києва (вул. Солом’янська, 5). Будівля функціонує, наповнена...
$ 53 000
($1 052/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Продається 3-кімнатна квартира на Шалімова. Розташована на 5 поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа становить 50,4 м², житлова — 32 м²...
$ 650 000
($3 940/м²)
Продаж автомийки 165м2 на 5 постів + шиномонтаж в центрі Києва, вул. Грінченка Соломянський р-н • СУПЕРФАСАД! Активний транспортний потік...
$ 130 000
($2 339/м²)
Квартира в центрі з дизайнерським ремонтом 2025 року! Ремонт преміального рівня. Продається стильна нестандартна сучасна квартира в самому серці столиці...
$ 360 000
($995/м²)
Предлагается уникальная возможность приобретения помещения по адресу: г. Киев, ул. Уманская, 35. Общая площадь 359, 4 м². Преимущества помещения: 12...
$ 170 000
($2 298/м²)
До вашої уваги пропонується квартира в ЖК бізнес класу 2016 року L-квартал. Висота стелі 3.10 м. В квартирі зроблений шикарний...
$ 580 000
($893/м²)
Пропонується до продажу комерційне приміщення/укриття в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» Київ, Солом’янський район, вул. Ернста Федора, 16 Площа – 650...
$ 65 000
($1 970/м²)
Вашій увазі пропонується чудова однокімнатна квартира, розташована в Солом'янському районі, вул.Липківського 27/5 Квартира розташована на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку, "...
$ 175 000
($1 423/м²)
Продаж затишної 4-кімнатної квартири площею 123 м2 з продуманим плануванням по вулиці Джохара Дудаєва (Іскрівська), 11. Квартира розташована на 3...
$ 108 000
($6 353/м²)
Фасадное помещение возле центрально ЖД вокзала по адресу ул. Митрополита Липковского 8 (Урицкого 8). Помещение продается с арендатором - окупаемость...
$ 44 900
($898/м²)
Терміново! 2 кімнатний офіс магазин. Власний вхід. Парковка, на першому поверсі цегляного будинку , яку можна використовувати , як для...
$ 370 000
($1 850/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Будинок у Києві! 200м.кв. Будинок збудований з Цегли, товщина стін 400мм, додатково утеплений Мінватою 100мм. і частково обкладений клінкерною цеглою!...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom