$ 34 500
($999/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
1 кім ЖК SOFI HOUSE Софіївська Борщагівка, ГАЗ 34,55 м2, 2 поверх 5 поверхового будинку один з кращих ЖК на...
$ 36 500
($913/м²)
Вишневе, ЖК Променада, адреса Європейська 8., центр Вишневого. Будинок зданий в експлуатацію! Можливо оформлювати право власності! На разі можливий продаж...
$ 112 000
($1 778/м²)
Продаж простора та затишна 2-кімнатна квартира 63 кв.м. у сучасному ЖК закритого типу "Львівський затишок", с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна...
$ 49 900
($754/м²)
Унікальне дворівневе житло на Софіївській Борщагівці! Пропонується до продажу велика 3-кімнатна квартира площею 66.2 м2, розташована на Софіївській Борщагівці за...
$ 90 000
($1 295/м²)
Продаж комфортної , двосторонньої 2-кімн. квартири с.Чайки, ЖК Брест-Літовський, вул. Печерська, буд. б. Загальна площа 69.5 кв.м. 15/15 пов. ❗️Державні...
$ 110 000
($1 618/м²)
Простора 2-кімнатна квартира в класичному стилі в ЖК Paradise Avenue, вул. Панорамна 2! ? Без комісії! Пропозиція, яку варто побачити!...
$ 46 900
($826/м²)
ID обʼєкта: 3W5965 Продається 3-кімнатна квартира у гуртожитку в самому центрі міста — без комісії, від власника! м. Вишгород, вул...
$ 54 000
($961/м²)
Продається простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Вілар», розташованому у затишному передмісті Києва — с. Ходосівка. Це ідеальне поєднання...
$ 95 500
($1 050/м²)
Продаж просторої , двоповерхової квартири с. Петропавлівська Борщагівка, ЖК Львівський, вул. Миру буд. 23А, 91/47/17, 9-10/10 поверх. Про квартиру: Повноцінна...
$ 60 000
($1 464/м²)
Продаж 1К Софіївська Борщагівка Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера 3/9 пов. 41/17/12. Новий житловий комплекс. Затишна квартира. Продається з меблями...
$ 59 900
($1 816/м²)
Простора затишної 1-кімн. квартири ЖК "Петрівські Липки", с.Святопетрівське, вул. Будівельна 2, 4/7пов. Про квартиру: Загальна площа 32кв.м. Новий сучасний ремонт...
$ 80 000
($1 048/м²)
БЕЗ комісії Найкраща пропозиція в портфель інвестора! Окупність 8 років. В будинку є генератор. Квартира 76,4м2 ПЕРЕПЛАНОВАНА під орендний бізнес...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom