$ 25 000
($532/м²)
Площадь общая:
Продаж готового бізнесу - працююча кавʼярня “Етно”. М. Ірпінь, навпроти Центрального парку - активний пішохідний трафік, фасадне приміщення з панорамними...
$ 110 000
($815/м²)
Продаж ліквідного нежитлового приміщення площею -134.6м2 ПЕРШИЙ поверх квартирного будинку Ірпінь, вул. Миру 120 метрів до вул. Соборна - головної...
$ 422 170
($1 852/м²)
Локація: фасадне розташування в одному з найпрестижніших комплексів Ірпеня ЖК Синергія Сіті. Високий пішохідний та автомобільний трафік, щільна забудова, нові...
$ 27 000
($375/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на...
$ 63 000
($1 050/м²)
Продаж комерційної нерухомості 60 м2 з великим вікном В приміщенні є санвузол, кухня, барна стійка, більярд, телевізор 65 дюймів, холодильник...
$ 34 000
($756/м²)
Продається приміщення під офіс, студію, салон, інтернет-магазин, дитячий клуб. Місто Ірпінь, вул. Лісова 4-з. Ремонт, бойлер, інтернет, санвузол, окрема душова...
$ 27 500
($744/м²)
Продається комерційне приміщення в місті Ірпінь! До вашої уваги функціональне комерційне приміщення площею 37 м², розташоване в цокольному поверсі пятиповерхового...
$ 80 000
($1 000/м²)
Продам коммерческое помещение на первом этаже с фасадной входной группой. Сейчас работает действующий салон красоты "Gallery of beauty" в центральной...
$ 265 170
($462/м²)
Продаж приміщення 574м2, Києво-Святошинський район, Вишневе. Також можлива оренда...
$ 170 000
($2 373/м²)
Без комісії! ЖК Крістал Авеню, готовий бізнес з ремонтом і обладнанням. Все нове! Фасад Продаж приміщення, під кавʼярню, кафе, ресторан...
$ 130 000
($867/м²)
Без комісії! Продам круте приміщення з ремонтом,загальна площа 150 кв.м, в гарному місці по вул. Волошкова 74. Софіївська Борщагівка. Приміщення...
$ 32 000
($1 067/м²)
Продажа гаража ЖК Львовский, с. Петропавідвська Борщагівка, вул. Миру 9, корпус 1. Про гараж: У продажу великий гараж 30 кв.м...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2