Плаза квартал
$ 60 900
($988/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal. Поруч з квартирою на поверсі є комора з підведеною електрикою. Є контракт з компанією...
Софиевская Сфера
$ 107 000
($1 647/м²)
Продаж по державним программам. Продається доглянута 2-кімнатна квартира 65 м² на 6 поверсі у будинку вторинного ринку. Характеристики квартири: ...
Family
$ 74 000
($1 157/м²)
Загальні характеристики: Пропонується на продаж двохрівнева квартира, розташована в смт Гатне, неподалік від Теремків. - Площа: Перший рівень – 42,5...
Петровский квартал
$ 100 000
($1 493/м²)
2+ квартира від власника 67 кв.м, з вдалим плануванням (дві окремі кімнати і велика кухня вітальня) в затишному ЖК Петрівський...
$ 59 700
($911/м²)
Підходить під єОселю,єВідновлення та держпрограми Прекрасна квартира, функціональне планування, багато корисної площі. Новітній житловий косплекс закритого типу з власною розвиненою...
София
$ 90 000
($1 413/м²)
Опис Продається світла, затишна та комфортна квартира з продуманим сучасним ремонтом, виконаним з якісних матеріалів “під себе”. Кожна деталь інтер’єру...
София Нова
$ 72 000
($1 103/м²)
2-комнатная квартира на удобном 7 этаже. ЖК София Нова. Переуступка. Цена ниже, чем у застройщика. Квартира двусторонняя. Окна выходят во...
Центральный
$ 62 000
($977/м²)
Предлагаем вашему вниманию квартиру в одном из топовых ЖК, а именно "Центральный", бизнес-класс, построенный из кирпича. Дом сдан в эксплуатацию...
Синергия Сити
$ 94 700
($1 592/м²)
код 361099 Пропонуємо Вам квартиру в ЖК "Синергія Сіті" бізнес класу Ірпінь. Поруч набережна, де можна із задоволенням та користю...
$ 83 300
($140/м²)
код 361109 ЖК Синергія Сіті в Ірпені - це місце, де ти відпочиваєш від міського шуму, та насолоджуєшся краєвидами набережної...
$ 49 000
($1 059/м²)
Продается 2-к квартира в клубном доме на 10 квартир в 10 минутах от метро Теремки. с. Гатное, 5 минут пешком...
$ 41 000
($1 046/м²)
Продажа евродвушки на 2 этаже. Локация: Софиевская Борщаговка, ЖК Львовский Уют. Большая кухня-студия и отдельная спальня. На кухне есть светлая...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2